cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

south beach dieta

clock-img

24.06.2009, 23:09

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

sem prebrala knjigo in se mi zdi še najboljša od vseh do zdaj prebranih..je katera že poskusila?

za tiste, ki ne poznate-na kratko: v prvi fazi diete, ki traja 14 dni lahko ješ le meso (pusto seveda), jajca, zelenjavo, oreščke...ne smeš pa sadja, mlečnih izdelkov (mislim, da določene sire lahko), kruha, riža, makaronov...
po 14 dneh počasi začneš uvajati tudi OH, ampak samo dobre (polnozrnati izdelki, rjav riž itd), pa seveda tudi sadje in manj mastne mlečne izdelke. v tretji fazi pa naj bi jedel že vse, ampak mislim, da avtor pričakuje, da itak ne boš šel nazaj na nezdravo prehrano user posted image

jaz se itak prehranjujem po "2. fazi", me pa malo mika, da bi poskusila tudi 1., čeprav se mi zdi 14 dni kar mejčken malo, da telo sploh ugotovi spremembo.

clock-img

25.06.2009, 10:16

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

sem prebrala knjigo in se mi zdi še najboljša od vseh do zdaj prebranih..je katera že poskusila?



Enkratna knjiga, tudi dieta mi je tako na prebrano cool, samo nisem pa je še preizkusila v praksi. Mogoče se pa drugi teden odločim.

clock-img

26.06.2009, 17:59

clock-img

Leela

pencil-img

3101

Nisem prebrala, samo eno zelo podobno.

Kaj svetuje za zajtrk prve 14 dni?

Po moje je pa 14 dni kar dolga doba, da ješ samo beljakovine. Pa menda se sploh ne smeš pregrešit.

clock-img

26.06.2009, 18:08

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

za zajtrk kakšna omletka..pa saj ni tolk dolga 14 dni, pri ketonski vse skupaj še dlje traja user posted image

clock-img

26.06.2009, 18:11

clock-img

Leela

pencil-img

3101

A sam omletka? Ta ima tud sam omletko iz beljakov.


ja tista ketonska dieta je pa ubitačna. saj 14 dni se da zdržat, najbrž user posted image .

clock-img

27.06.2009, 07:21

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

mislim, da pri south beachu lahko uporabiš cela jajca, ne samo beljake (omleta z manj rumenjaki res ni dobra, sem jedla to na svoji dieti user posted image ). pa 2 rezini šunke menda lahko tudi poješ zraven user posted image  in seveda zelenjavco..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem