cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sony ericson

clock-img

18.04.2011, 15:28

clock-img

slutnja

pencil-img

217

zanima me ce ima katera od uporabnic- uporabnikov omenjen telefon..xperija x8? in kako ste zadovoljni z njim.. kajti sestra kupuje nov tel, pa pojma nimamo kaj bi? ta ji je sicer ful usec sam kaj ko izgled ne pove nic,... prosim komentaje???

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

clock-img

19.04.2011, 21:22

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Sama ga nimam, imela pa ga je ena moja prijateljica, dokler ji ga mož ni zaplenil.user posted image

Vedno ga je hvalila, je pa to telefon za malo bolj zahtevne uporabnike. Torej če sestra rabi telefon zgolj za klicanje in pošiljanje sms-ov, je brezzveze da ga kupuje. Ima malo drugačen operacijski sistem kot smo ga navajeni, Android, je pa občutljiv na dotik. Marsikoga to moti. Baterija je vzdržljiva, pa da ne pozabim omenit igrc, baje je telefon tudi prilagojen temu.user posted image Fotoaparat je povprečen, ampak fotke niti niso tako zelo švoh. Vsaj tiste ki sem jih jaz videla niso bile.

Če te še kaj zanima, jo rade volje povprašam, oz. njenega moža.user posted image

clock-img

20.04.2011, 17:52

clock-img

slutnja

pencil-img

217

zakaj ji ga je zaplenil? ubistu me je zanimal sam pac osnove, kako deluje, pac vec al manj sms, klicanje in pa igrce, pa fotke  no... sam kokr pravis si kar pohvalla...???

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

clock-img

20.04.2011, 21:04

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

zakaj ji ga je zaplenil? ubistu me je zanimal sam pac osnove, kako deluje, pac vec al manj sms, klicanje in pa igrce, pa fotke  no... sam kokr pravis si kar pohvalla...???



Zato, ker mu je bil fajni in ga sedaj on uporablja. Pa je njen kar tehničen tip, ne rabi samo za telefoniranje in sms-e, tako da bo po moje tvoja sestra čist zadovoljna.user posted image

clock-img

23.04.2011, 15:28

clock-img

slutnja

pencil-img

217

hvala za info.. misim da se bo kar oddlocla zanj,.

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

clock-img

13.05.2011, 18:45

clock-img

slutnja

pencil-img

217

se kako mnenje.. kajti nismo se ubavl...

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

clock-img

13.05.2011, 18:46

clock-img

slutnja

pencil-img

217

se kako mnenje??? kajti nismo se nabavl...

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

clock-img

10.06.2011, 16:39

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

se kako mnenje??? kajti nismo se nabavl...



Kako to, a nismo bili dovolj prepričljivi??user posted image user posted image

Med katerimi telefoni pa izbirate? Če to napišeš, bo mogoče lažje najti alternativo.

clock-img

10.06.2011, 16:48

clock-img

november2010

pencil-img

706

jaz še vedno prisegam na nokie... trenutno imam že kako leto in pol n97 in mi res dobro služi.... mi je pa ful všeč ker je kombnacija zaslona na dotik in pa tipkovnce, ker tudi na maile veliko prek telefona odgovarjam in bi se brez tipkovnice fajn namučila.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

clock-img

10.06.2011, 17:18

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: november2010

jaz še vedno prisegam na nokie... trenutno imam že kako leto in pol n97 in mi res dobro služi.... mi je pa ful všeč ker je kombnacija zaslona na dotik in pa tipkovnce, ker tudi na maile veliko prek telefona odgovarjam in bi se brez tipkovnice fajn namučila.



Tudi jaz, Nokia je zakon.user posted image Sem ji že kar nekaj zamenjala, najboljša pa mi je bila E52, pa tudi E72, ki jo imam sedaj ni slaba. Vzdržjivi telefoni, fajn baterija, lepi, kvalitetni. Ne maram pa zaslona na dotik, mi nekako ne potegne.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem