cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

solaris ali vodice

clock-img

09.03.2008, 10:52

clock-img

mateja rečnik

pencil-img

29

Sem že mislila, da se bomo odpravili v hotel Ivan v Solaris, pa sem pogledala komentarje obiskovalcev tega hotela (v eni izmed počitniških tem je ena rrjevka prijazno pripela link za ocenjevanje hotelovuser posted image ). Sem se kar zgrozila kakšne slabe ocene je ta hotel prejel. Priporoča ga le 20%, hotel Jure pa npr. 87%, pa čeprav bi naj bil slednji po Kompasovi oceni slabši.

Zdaj me pa zanima, kaj menite ve. Hotel Ivan, hotel Jure v Solarisu ali pa kot alternativa Vodice in hotel Olympia (tud kritike so dobre). Slabost Vodic se mi edino zdi prnatrpana plaža-se motim?

Hvala za odgovore...

clock-img

09.03.2008, 12:28

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Mi smo bili v Vodicah in je bilo superuser posted image . Stanovali pa smo pri zasebniku v apartmaju. Plaže pa tudi niso bile tako polne .

Meni je bilo všečuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

09.03.2008, 12:32

clock-img

nbiba

pencil-img

161

Sem bila pred osmimi leti v h. Jure, lansko leto v h. Andrija v Solarisu in v h. Olypia v Vodicah. Zelo, zelo ti priporočam hotel Olympia. Čist prenovljen hotel, dobra in raznovrstna hrana, lepe sobe.... Skratka vse je super le plaža je res natrpana, vendar mi smo prakticirali tako, da je nekdo zjutraj nesel brisače in si tako rezervirali prostor. Na plaži imaš restavracije, kafiče... Mi bomo zagotovo še šli v ta hotel, mogoče že letos. V Solarisu je edino to prednost, da imajo veliko igral in podobnih reči za otroke, jaz imam že najstnika, tako da mi take reči ne pomenijo nič. Mislim, da bo Solaris boljši čez kako leto, ko bodo celotno naselje kompletno prenovili. Mi vedno iščemo bolše namestitve in Olympia zagotovo je.

clock-img

09.03.2008, 12:49

clock-img

Anonimen

Jaz tudi ne bi sla nikakor v Solaris...en vikend sem bila tam, hotel sicer v redu, urejen, hrana in storitev pa katastrofalni. Se nikoli nisem bila tako lacna kot takrat.

clock-img

09.03.2008, 19:39

clock-img

mateja rečnik

pencil-img

29

Aha, super, bomo šli v Olympio v Vodice. Hvala za odgovore!

clock-img

10.03.2008, 14:54

clock-img

bamby

pencil-img

4007

Sem presenečena nad komentariji iz Solarisa. Jaz sem bila v h. Jure leta 1990 in sem bila super zadovoljna tako s hotelom, plažo kot s hrano. Hrana je bila zelo raznovrstna, sicer so bili na voljo 3 meniji, solatni bife in sladice (tudi bife). Zajtrk je bil pa tudi vseh vrst kruha, sirov, salam, namazov, raznih kosmičev, sadje...
Skratka, presenečena sem, da se je poslabšalo user posted image

clock-img

10.03.2008, 14:56

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

Mi smo bili v Ivanu leta 2006 in smo bili NAVDUŠENI. Zelo lepo urejeno, prijazno osebje, fajn zunanji in notranji bazeni, dobra hrana, otroška igralnica in otroška animacija, sprehajalne poti. Tudi s sobo smo bili zadovoljni, pa smo kar zahtevni gostje. Za kosilo so mi vsak dan ZASTONJ dali juhico za Nejo v hotelski restavraciji. Res smo bili ful zadovoljni.

Zelo lep hotel, mislim da je bil pred kratkim obnovljen.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem