cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

solarij

clock-img

20.04.2009, 12:45

clock-img

Majabo

pencil-img

553

morda tema ne ustreza forumu, vendar ne vem kje naj sicer odprem vprašanje o solariju...
morda mi katera lahko pomaga user posted image

od kar sem mamica moje telo enostavno ne prebavlja solarija user posted image
tako je že tri leta
prej sem hodila v solarij brez problemov, vedno pred zacetkom sezone za malo podlage
sedaj to poskusam ze tretje leto zapored - neuspešno
1. obisk je ponavadi ok
vsi naslednji pa...koza me nekaj ur po soncenju zelo srbi
(z soncenjem nikdar ne pretiravam)
letos sem se zares pripravila, krema za pred soncenjem, po soncenju nic tusiranja in ponovno krema...saj so mi rekli, da imam verjetno presuho kozo

no, tudi ne gre
po tretjem obisku moram prekiniti  s solarijem, ker me bo sicer pobralo
srbenje je tako nadlezno, da mi ne pusti spati
kot bi me zgeckal kak las pod obleko
predvsem gre za noge

alergija???

clock-img

20.04.2009, 15:37

clock-img

nuala

pencil-img

1653

No, iz lastnih izkusenj ti lahko povem, da je se najbolje, ce pred solarijem ne nanasas nobene kreme, se ne tusiras in sploh ne uporabis nobenega mila ali parfuma. Tudi po solariju se stusiras samo z navadno vodo, kremo pa naneses sele nekaj ur po soncenju.
Morda bi poskusila s solarijem se kje drugje, da bos videla, ce je isto.
Sicer pa, baje je solarij res zelo nezdrav, bela koza pa in, zato se ne sekiraj prevec.,


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

20.04.2009, 16:10

clock-img

blazka

pencil-img

554

Zakaj bi pa sploh vztrajala s solarijem, če ti očitno ne ustreza? Tako dolgo boš dražila kožo, da bo res kakšna huda alergija ven udarla, ali pa še kaj hujšega. Vidiš da te telo opozarja, da nehaj....

clock-img

21.04.2009, 13:55

clock-img

tašy

pencil-img

61

Mogoče pa se ti je v nosečnosti razvila kakšna alergija,to se je zgodilo meni v prvi nosečnosti,v drugi pa so se mi lasje skodrali,da je grozauser posted image

clock-img

21.04.2009, 21:55

clock-img

Majabo

pencil-img

553

različni solariji je bilo prvo kar sem probala

v solarij sem vedno hodila pred sezono, brez problemov, ker sem sicer na morju fasala alergijo na sonce, tisto pa ne da samo srbi se zelo grdo zgleda
ampak ocitno se staram user posted image  in mi vse več stvari škodi.

clock-img

02.05.2009, 23:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.05.2009, 14:19

clock-img

Anonimen

A si razmislila, zakaj sploh solarij. Ravno zadnjič je priznani dermatolog s klinike razložil, da je 15 min solarija enako celodnevnemu sončenju na soncu brez zaščite. Si predstavljate potem škodljivost solarija? Rak, zelo hitro staranje kože itd. Bolje, da greš vsak dan za 15 min na balkon nenamazana, res. Pa nisem proti sončenju in sem sama rada zagorela, ampak v solarij pa res ne hodim, čeprav sem poskusila pred leti in sem šla ene dvakrat. Raje grem res na Bled, v Bohinj ali na morje, ali pa ob en potoček, kot da bi ležala v solariju.

clock-img

03.05.2009, 19:09

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

IZVIRNO SPOROČILO: Majabo

letos sem se zares pripravila, krema za pred sončenjem , po soncenju nic tusiranja in ponovno krema...



meni je ena ko ima solarije preko odsvetovala te kreme...mogoče edino tiste,za lažjo porjavitev,vendar se mi zdi,da je vse to marketinška poteza...
jaz redno hodim....nekje 3kret mesečno grem v razmiku in to ali za 10 ali pa za 15 minut...pred solarijem se obvezno stuširam in nič ne nanašam na telo,po solariju pa samo losijon za po sončenju...in nič tuširat več tisti dan.....
sem pa enkrat med nosečnostjo dobila to alergijo,vedno,ko sem prišla iz solarija....user posted image ...ampak se je normaliziralo...probaj za nekaj časa opustit,pa potem ponovno....



_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

03.05.2009, 19:12

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

poskusi 5 min hodit 14 dni vsak drugi dan ..in potem 6 min....tako boš 100% da ne pretiravaš..mene srbi če grem predolgo, čeprav je men predolgo če grem za 8minuser posted image



ravno to ni vredu..koža rabi med sončenjem počitek.....meni nekje en teden minimalno paše,preden grem ponovno....pa še barvo boš imela skozi vse leto,če boš hodila v daljših presledkih....vsak drugi dan se mi zdi absolutno preveč......user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem