cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

solari in dojenje

clock-img

22.05.2008, 09:35

clock-img

branka87

pencil-img

63

čav mamike...

user posted image mene pa zanima, če je kera hodila v solari takrat, ko je dojila???user posted image
Namreč js bi si rada posončila svojo belo zadnjico....pa nekatere pravijo da ni vredu hodit ko dojiš...baje da se mleko segreva pod začrnicami....Js sem pa študirala da bi si z brisačko dojke pokrila, pa bi lahko vseeno šla...user posted image
Pa v solariju mi je rekla, ko sem šla vprašat, da nebi smel bit nič narobe....user posted image


čavči..user posted image

clock-img

22.05.2008, 10:06

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nisem bila. In ne bi šla.
Kaj se res ne da počakat teh nekaj mesecev, ko dojiš?

clock-img

22.05.2008, 10:16

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Uf, priložnost, da se izpovem.

Sem nameravala pred dopustom malo skočiti v solarij, da ne bom bela kot jogurt. Eno leto, ko je bilo pri nas v službi in biti skoraj zažgan od solarija, sem kar redno hodila tja. Pa se mi je zdaj zdelo, da bi me malo barve tudi neznansko polepšalo.

Pred temi mojimi nedavnimi sanjami so mi kirurško odstranili tri materina znamenja, ki so bila po mnenju dermatologinje čisto malo sumljiva. Bolj na mojo željo, dermatologinja jih je imela namen opazovati. Dva sta malo rasla, ampak bila sta čisto lepa - enakomerna pigmentacija, ostri robovi,... Je rekla, da da roko v ogenj, das bo histološki izvid ok.

No, histološki izvid za enega od obeh, ki naj bi bila zagotovo zdrava, ni bil ok. Melanom v začetnem stadiju. Nikoli se nisem pretirano pražila na soncu, nikoli nisem bila opečena, sem pa eno zimo redno vzdrževala barvo v solariju.

Potem sem se malo poglobila v literaturo strokovnjakov in ugotovila, da so solariji precej večji bav-bav, kot se nam zdi. In to nam postane pomembno šele takrat, ko postanemo neponosni lastniki melanoma. Vse dotlej nam ni mar, važno, da smo rjavi.

Moj nasvet: Prizanesi svojemu zdravju in izpusti solarij iz svojih načrtovuser posted image

_____________________________

Cvetim...

clock-img

22.05.2008, 10:50

clock-img

branka87

pencil-img

63

js vem, da je solarij velik bav bav.... saj če sem ga v svojem življenju obiskala 10 krat je to zelo veliko.... namen pa imam iti , ker grem drugi mesec na morje in nebi rada šla z 'belo ritjo'... tak da sem namen mela it ene 3X al pa 4X po 5min, dlih tulk da dobim mal podlage....


user posted image čavči....


clock-img

22.05.2008, 19:13

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Po mojem ce gres par krat ne more skodit, ce bi tako gledali itak skodi skoraj vsaka stvar danes. Jaz tudi dojim in danes bom sla prvic v solarij...sla bom pa samo nekajkrat ker sem se od poroda bleda.

clock-img

22.05.2008, 19:18

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Sploh ne vem, v čem je problem, da greš z belo ritjo na morje user posted image  In da moraš z morja priti rjava user posted image  Res ne razumem. In Splet.ka ti je prav nazorno vse skupaj opisala, samo dvomim, da si ti razumela, kaj je želela povedati user posted image  Drugače mi je pa vseeno, če misliš, da je z belo ritjo greh hoditi po svetu, si jo pojdi posončit. Mleko boš pa itak videla, če se bo skisalo. Saj ni pomembno, ne, važno, da rit ne bo bela user posted image

clock-img

22.05.2008, 19:22

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Aja, drugače ja pa solarij.

clock-img

22.05.2008, 19:23

clock-img

Anonimen

user posted image mene pa zanima, če je kera hodila v solari takrat, ko je dojila???user posted image



Nisem.
Sem sla kar na morje se posoncit. Saj prihaja pomlad (upam) in sonce, pojdi ven na zrak pa bos ujela barvo.

clock-img

22.05.2008, 21:46

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

js nebi šlauser posted image pa nevem zakajuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

22.05.2008, 21:52

clock-img

Anonimen

Med nosečnostjo in dojenjem solarij pri meni odpade!

clock-img

22.05.2008, 22:16

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sploh ne vem, v čem je problem, da greš z belo ritjo na morje user posted image  In da moraš z morja priti rjava user posted image  Res ne razumem. In Splet.ka ti je prav nazorno vse skupaj opisala, samo dvomim, da si ti razumela, kaj je želela povedati user posted image  Drugače mi je pa vseeno, če misliš, da je z belo ritjo greh hoditi po svetu, si jo pojdi posončit. Mleko boš pa itak videla, če se bo skisalo. Saj ni pomembno, ne, važno, da rit ne bo bela user posted image



user posted image

clock-img

23.05.2008, 10:59

clock-img

Sisy

pencil-img

6750

jst sem šla.Pa se mleko ni skisalouser posted image

Dejte no tok kompliciratuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem