cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sobno kolo

clock-img

22.01.2008, 22:01

clock-img

nu_tella

pencil-img

394

Pozdravljene,

odlocila sem se da malo pobrisem prah iz mojega sobnega kolesa user posted image

pa me zanima; tiste, ki ga uporabljate, koliko prekolesarite in kolko intenzvno?

Predvidevam da je potrebno vsaj 30 minut (ker šele takrat se topijo maščobe)?
Nekako sem si zamislila za začetek 45 minut vsak dan, razen ob izjemah ne, tam nekje med 3 in 4 stopnjo (8 jih pa ma moj bicikl)... zaenkrat.

Moj namen je namreč "oblikovanje telesa". Ni mi toliko za shujšat (165/65) ampak imam ogromno maščobe na trebuhu in bokih... stegna so pa tudi pojem zase. V kavbojkah tko ok zgledam, ker vse stisnejo, ko jih dam pa dol...sama mlahavost... user posted image pr 30tih user posted image

A ja na začetku ali koncu pa še malo vaj na žogi in trebušnjaki? A mislite da bo kej učinka?

Lep večir še naprej vsem user posted image


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

clock-img

22.01.2008, 22:05

clock-img

rosen

pencil-img

123

user posted image Vsaka čast, punca! Ko bi le mene primila ta intenzivna želja po vadbi in "manj žri" zadeva.

Želim ti veliko trdne volje in uspeha!

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

clock-img

22.01.2008, 22:06

clock-img

Hans

pencil-img

501

Moj namen je namreč "oblikovanje telesa". Ni mi toliko za shujšat (165/65) ampak imam ogromno maščobe na trebuhu in bokih... stegna so pa tudi pojem zase. V kavbojkah tko ok zgledam, ker vse stisnejo, ko jih dam pa dol...sama mlahavost... pr 30tih



Tudi jaz sem podobnih oblik in oblin kot ti . . . in tudi jaz sem kupila kolo z istim nameno . . . in tudi na mojem je kup praha . . . zanimivouser posted image

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

23.01.2008, 08:09

clock-img

nu_tella

pencil-img

394

Hm, na mojem kolesu se je tud 3 leta nabiral prah (z umesnimi malimi izjemami) user posted image

To je biu sele moj 2 dan tako da,... sej veš začtek je lahek pol se pa bojim da bom voljo zgubila user posted image   pa tud vsak dan se mi ne da glave prat pa jo sušit, ker jaz se full prešvicam na tem kolesu pa ne telovadim kaj zelo hudo...user posted image no sej ko grem npr. na šmarno goro se tudi...itak jaz sem en tak švic matic user posted image user posted image user posted image

Dosti sončka danes








_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem