cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

slike - copy/paste

  
clock-img

09.06.2011, 14:53

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

zakaj ne morem več nobene slikce skopirat v odgovorno okence in samo okence je stilistično krneki
- tiny-mini micene črke,- vsi smajliji, ki jih pripopam v post so napisani v html-ju namesto slikce,
- včasih mi še črtica zmrzne ali izgine,
- gumbi za oblikovanje so ali izginili (barve ne morem določat, hiperlinka nimam..) ali pa so neki ogromni gumbi (krepko, poševno..)

a mam to samo jaz ali to kaj popravljate ali se to še komu dogaja? a kdo kaj ve kako je s tem?

hvala vnaprej za odgovor.

clock-img

09.06.2011, 15:00

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

To pa mene tudi zanima zakaj ne moremo več slik limat?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

09.06.2011, 15:08

clock-img

Anonimen

user posted image

clock-img

09.06.2011, 15:10

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zakaj ne morem več nobene slikce skopirat v odgovorno okence in samo okence je stilistično krneki
- tiny-mini micene črke,- vsi smajliji, ki jih pripopam v post so napisani v html-ju namesto slikce,
- včasih mi še črtica zmrzne ali izgine,
- gumbi za oblikovanje so ali izginili (barve ne morem določat, hiperlinka nimam..) ali pa so neki ogromni gumbi (krepko, poševno..)

a mam to samo jaz ali to kaj popravljate ali se to še komu dogaja? a kdo kaj ve kako je s tem?

hvala vnaprej za odgovor.



pri meni vse ok. si kaj nadgrajevala? IE, FF ali WIN?

clock-img

09.06.2011, 16:13

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zakaj ne morem več nobene slikce skopirat v odgovorno okence in samo okence je stilistično krneki
- tiny-mini micene črke,- vsi smajliji, ki jih pripopam v post so napisani v html-ju namesto slikce,
- včasih mi še črtica zmrzne ali izgine,
- gumbi za oblikovanje so ali izginili (barve ne morem določat, hiperlinka nimam..) ali pa so neki ogromni gumbi (krepko, poševno..)

a mam to samo jaz ali to kaj popravljate ali se to še komu dogaja? a kdo kaj ve kako je s tem?

hvala vnaprej za odgovor.



pri meni vse ok. si kaj nadgrajevala? IE, FF ali WIN?



ja, sem - winse in IE, samo mi v chromu in FFju isto kaže user posted image


mizantrop - srečnica.. jaz ne morem nič kopirat in pejstat.. user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.6.2011 16:14:36 >

clock-img

09.06.2011, 21:52

clock-img

Anonimen

Kater IE pa imaš? Poglej, če imaš vklopoljen/izklopljen Compatibility view. Al pa nadgradi na IE9.  user posted image Lahko pa počakaš, da se WIN spet nadgradi in popravi napako. user posted image WIN jaz že dolgo ne nadgrajujem več, ker stalno nekaj porušijo in potem čakaš, da spet nadgradijo in popravijo. Neverending story...

clock-img

14.06.2011, 20:37

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

ok, zgleda da sem zrak user posted image

a lahko popravite prosim moje pogovorno okno in copy/paste?
bi šlo?

pogovorno okno mi takole zgleda
user posted image

clock-img

14.06.2011, 20:57

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

aja, naj dodam še to - sliko mi not "skopira" (da se jo kasneje vidi v postu) samo če jo kopiram kot HTML kodo za forum. prej sem lahko selektirala sliko in dala copy/paste ukaz in je delalo no problem, zdaj pa nč od nča.. user posted image

clock-img

14.06.2011, 21:04

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

zakaj pa jst nimam smeskotov ob strani????? :(



user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

14.06.2011, 21:06

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

meni pa kodo za forum ne. kodo za forum s predogledom, pa ja.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

14.06.2011, 23:22

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

miš, ti maš spodaj eno opcijo "slike iz albuma" jaz tega nimam? user posted image

WTH is this??!! jutr še gumba "potrdi" ne bo več..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.6.2011 23:23:27 >

clock-img

15.06.2011, 13:22

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Mateyka, problem glede fotografij in zasebnosti je že posredovan. Upam, da bo rešitev hitro tu.

lp

Jerneja

clock-img

28.06.2011, 07:54

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

hitro? po moje so pozabili.. user posted image

clock-img

18.07.2011, 08:22

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

pardon da motim - malo vas spomnim, da mam še vedno isti problem..

clock-img

18.07.2011, 08:31

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

user posted image


 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

29.07.2011, 15:13

clock-img

Punca iz RRazvoja

pencil-img

7

Mateyka,
te težave so v glavnem povezane z brskalnikom in njegovimi verzijami. Predlagam, da si snameš novi FF na tem linku in sporočiš, kako se je obneslo.

Mi ne delamo razlik pri uporabniškem vmesniku glede tega, kateremu uporabniku damo gumbe, kateremu smajlije, kateremu slikice. Vse je kodirano enako, le vaši programi to drugače tolmačijo. Precej je odvisno tudi od tega, kako imaš kot uporabnica nameščene nastavitve zasebnosti (npr. ali dovoliš, da si tvoj brskalnik shranjuje cookies itd.)

Tudi glede dodajanja slik nismo ničesar spremenili, šlo je za varnostno nastavitev v brskalniku, ki je ob posodobitvi različice ukinila to možnost, da kar prilepiš neko sliko z interneta.

Leeeeeeep vikend želim user posted image

clock-img

29.07.2011, 15:20

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

29.07.2011, 15:21

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Meni pa spet deluje tole.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

29.07.2011, 15:42

clock-img

mateyka

pencil-img

13812


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Meni pa spet deluje tole.



srečnica..

clock-img

29.07.2011, 15:55

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

IZVIRNO SPOROČILO: Punca iz RRazvoja
Mateyka,
te težave so v glavnem povezane z brskalnikom in njegovimi verzijami. Predlagam, da si snameš novi FF na tem linku in sporočiš, kako se je obneslo.



imam ažuren Google chrome. zdaj imam v pogovornem oknu gumbe kot bi morali biti. samo ŠE VEDNO - ko kak gumb pritisnem, mi daje še vedno une HTML stvarce a la: [/u ][ / link ], in podobno v sam tekst. kar mi je zoprno, saj tekst ni normalno čitljiv, če ga oblikujem.


Tudi glede dodajanja slik nismo ničesar spremenili, šlo je za varnostno nastavitev v brskalniku, ki je ob posodobitvi različice ukinila to možnost, da kar prilepiš neko sliko z interneta.



glede copy/paste - ne vem kaj ste spreminjali, saj ZARA očitno še lahko lima linke kot je bilo prej - a la "kar prilepiš neko sliko z interneta", jaz pa ne (več) user posted image

a še komu drugemu google chrome tako dela?

p.s. ok, ne bom zdaj inštalarila FF samo zato da "testiram" RR user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 29.7.2011 15:57:40 >

clock-img

29.07.2011, 16:04

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

aja, še to - nima težave brskalnik, ampak je problem kompatibilnost RR strani z brskalniki, kar ni isto. to morate vi urediti, da v glavnih brskalniki lepo dela. mislim, da google chrome spada med njih.

in meni copy/paste dela iz chroma v WordPad čisto normalno - potem brskalnik že v redu kopira in lima. v RR pogovornem oknu mi ne dela normalno (in kaže html kode med tekstom). torej? popravit bo treba kar pri rr in njegovi ažurnosti, ne pri brskalniku ali kjerkoli drugje.

pa brez zamere, samo povem kako je. lep pozdrav user posted image

clock-img

29.07.2011, 16:12

clock-img

madona77

pencil-img

229

Da probam, če mi dela user posted image

http://img.rtvslo.si/upload/zabava/soncnica4_show.jpg

_____________________________

Zmeraj znova opažam, da slabi ljudje na tem svetu držijo skupaj, celo če se še tako sovražijo. V tem je njihova moč.
Dobri ljudje so osamljeni in to je njihova slabost.
(Jevgenij Jevtušenko)

clock-img

29.07.2011, 16:12

clock-img

madona77

pencil-img

229

Ne dela...

_____________________________

Zmeraj znova opažam, da slabi ljudje na tem svetu držijo skupaj, celo če se še tako sovražijo. V tem je njihova moč.
Dobri ljudje so osamljeni in to je njihova slabost.
(Jevgenij Jevtušenko)

clock-img

29.07.2011, 16:46

clock-img

Punca iz RRazvoja

pencil-img

7

Matejka, nobene zamere, saj imaš popolnoma prav. Tudi, če boš znova prebrala moj stavek, boš videla, da govoriva enako. Niso browserji tisti, ki imajo težave, ampak so težave povezane s tem, da imamo različne browserje.

In tudi s tem se strinjam, da je portal potrebno prilagajati novejšim brskalnikom. Mi rešitve testiramo v Chrome/Operi/FF/IE, pa nam veliko krat ravno zaradi tega kaj uide. Potem pa pride nekdo, ki ima Safari, pa smo spet na začetku user posted image

Skratka - želim ti čim bolj prijetno uporabniško izkušnjo. Žal pa v tvojem primeru ne gre za bug, ampak zgolj za nekompatibilnost.

Slike pa načeloma lahko vedno dodate tako, da uporabite [ img] tag (izbriši presledke),

na primer: [ img]http://img.rtvslo.si/upload/zabava/soncnica4_show.jpg[ /img]

za tole sliko
user posted image


clock-img

29.07.2011, 17:05

clock-img

Anonimen

user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem