cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

slika iz indeks printa

clock-img

09.03.2006, 17:09

clock-img

ines2001

pencil-img

78

Živio. Mene pa zanima, če se komu sanja, kako izboljšam sliko iz indeks printa. Rada bi si naredila par slikic, film sem založila, ga ne najdem, ostali so mi samo indeks printi, kjer so vse slike skupaj. Sem poskenirala, ločila sliko, ko pa sem jo povečala, mi jo naredi kockasto. Kaj lahko naredim?. Imam pa program paint shop pro 8.
Hvala za kakršnokoli pomoč.

                                                                      Lep pozdrav
                                                                      ines 2001

clock-img

10.03.2006, 10:47

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Če nimaš vsaj original natisnjene slike in res samo print, je bolj malo možnosti za dobro sliko. Index print je samo informativen, na žalost.

Največ kar lahko narediš je, da resolucijo skeniranja nabiješ do maksimuma, ki ga tvoj scanner še prenese (najbrž 600dpi), ter nato povečaš sliko. Problem ni tu samo resolucija skenerja, ampak tud naprintanega index-printa.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem