cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sladkor

clock-img

21.08.2008, 22:48

clock-img

pizamca

pencil-img

146

Joj te stare mame... meni bodo živce požrle. Sploh se mi ne da ubadat z njihovimi nasveti. Včasih najdem kar kakšen link in jim ga sprintam ter dam za prebrat... itak, če preberejo bolj verjamejo, kot meni. Zdaj je stara mama ugotovila,da naša dojenčica zvečer ne mara flaške Milumila ker ji notri ne dam sladkorja in mi teži s tem sladkrjem že lep čas. Nočem se prerekat, ker se že itak preveč, mpak sladkorja pa tamali res ne bom dajala. Ali ve dajte otroku sladkor, v taki ali drugačni obliki? Prijateljica npr., ga daje na dudo, da je tamala bolj pridna...

clock-img

21.08.2008, 23:04

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Ne

clock-img

21.08.2008, 23:39

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Ne, edino ko ji kuham kompot ( drugega noče pit) ji malo sladkam.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

21.08.2008, 23:40

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Jaz dam v kompot cimet :)

clock-img

21.08.2008, 23:46

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Jaz dam v kompot cimet :)



Hvala, bom probala takouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

22.08.2008, 00:32

clock-img

jajula

pencil-img

1191

ah brezveze se sploh trudit in jim dajat kaj za brat, itak so najpametnejše k so stare in so tok otrok vzgojile...jst sam rečem - mi je pediatrinja (od)svetovala - tud če ni res - to ponavad mal zavre nasvete k če zdravnik reče pol pa že drži...sladkorja pa ne bi dodajala v hrano.

clock-img

22.08.2008, 20:31

clock-img

pizamca

pencil-img

146

pri nas tudi to ne pomaga, da je pediatrinja tako svetovala, ker itak zdravniki nimajo pojma in ona bolj ve, ker je tri otroke gor spravla... aja, pa še sama je na cukru gor zrasla (sicer je zdaj brez zob, kar ni pomembno) :)))

clock-img

23.08.2008, 10:40

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Ne, mi mu damo samo flaško z mlekom, brez dodatkov user posted image ...sicer sem poskusila in dala nekaj sladkorja v čaj, da bi ga pil, ampak ni hotel piti.

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

23.08.2008, 13:37

clock-img

Anonimen

Ne.

clock-img

23.08.2008, 14:21

clock-img

Anonimen

Ali ve dajte otroku sladkor, v taki ali drugačni obliki?



Ne, sploh pa ne v mleko.

clock-img

23.08.2008, 14:56

clock-img

alička

pencil-img

2082

Ne, ničesar ji ne sladkam.

Imam pa znanko, ki je otroku dajala v posteljico mleko slajeno z medom, pa ni stara.

clock-img

23.08.2008, 15:39

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Never.

 
Kar se pa tiče medu - ta je ful alergen, tko da ga itak otroci naj ne bi jedli do 1. leta starosti


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

23.08.2008, 15:45

clock-img

alička

pencil-img

2082

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Never.

 
Kar se pa tiče medu - ta je ful alergen, tko da ga itak otroci naj ne bi jedli do 1. leta starosti



Vem, vem... ampak se ji je zgleda zdelo bolj zdravo kot sladkor user posted image

clock-img

23.08.2008, 17:19

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Never.

Kar se pa tiče medu - ta je ful alergen, tko da ga itak otroci naj ne bi jedli do 1. leta starosti


Vem, vem... ampak se ji je zgleda zdelo bolj zdravo kot sladkor

 
Sej bolj zdrav pa je, če seveda nisi alergičen nanj user posted image


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

25.08.2008, 09:40

clock-img

alea01

pencil-img

2902

Živjo!

Jaz sem imela probleme s hranjenjem svoje puže, kajti ni in ni hotela jest. Ni se hotela ne dojit in ne po flaški. Tako sem po nasvetu starih mamuser posted image  tudi jaz poskusila mal posladkat mleko, da bi mi vsaj mal pojedla, ker je bila že čist mlahava in je samo spala. Dvakrat sem ji posladkala in je res začela jest pol pa nič več nisem sladkala in ni nobenega dretja zaradi tega.
Jaz sem načela, da otrokom dat sladkor in ostalih sladkarij čim kasneje. Če mi bo ratal to pri moji puži pa ne vem, če je mamica sama na sladkarijahuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alea01 -- 25.8.2008 9:41:29 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem