cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

slabost

clock-img

04.06.2008, 14:09

clock-img

lisicka25

pencil-img

18

Pozdravljene!Mene pa zanima, ce je kateri od vas tudi slabo vsak mesec po nekaj dni ko bi morale dobiti user posted image   in jo se niste imele po porodu?

clock-img

04.06.2008, 16:37

clock-img

Majabo

pencil-img

553

ne razumem čisto dobro, ali že imaš user posted image  ali jo šele pričakuješ

no jaz se spomnim svojega prvega poroda in nato  prve user posted image  bilo mi je slabo, bolel me je buh, pa me pred porodom ob menstruacijah ni nikoli in menstre je blo za vse nazaj, kar nekaj mesecev se je to "urejalo" in na koncu poštimalo, pa sem zopet zanosila user posted image , rodila....sedaj bomo pa videli kako bo z user posted image  to pot

clock-img

05.06.2008, 09:16

clock-img

lisicka25

pencil-img

18

ne nisem je se mela sam k bi mogla dobiti user posted image  tiste dni k sm jo mela pred zanositvijo mi je nenomalno slabo zato me zanima ce je se kateri tko. Od poroda je pa ze 9m in user posted image se kr ni.

clock-img

05.06.2008, 16:41

clock-img

Majabo

pencil-img

553

verjetno se tvoje telo ze pripravlja...
uzivaj sedaj ko je se ni user posted image

clock-img

05.06.2008, 21:04

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

user posted image ?...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

09.06.2008, 12:45

clock-img

lisicka25

pencil-img

18

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

user posted image ?...

sm naredila test pa je negativen bil

clock-img

16.07.2008, 23:00

clock-img

byby

pencil-img

20

Tudi jaz sem naredila test,ker mi je bilo full slabo po porodu tam do 5m otrokove starosti,no nato sem pa dobila perilo in se je nehalo.user posted image

clock-img

17.07.2008, 00:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem