cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

slaba prebava

clock-img

11.06.2008, 22:51

clock-img

linostar

pencil-img

11

Rodila sem pred 4 tedni in š vedno imam zelo slabo prebavo. Nikakor ne grem na blato, če ne vzamem svečke. To me že zelo skrbi, kako naj si pomagam?

Hvala za vsak nasvet. Lp

clock-img

11.06.2008, 22:52

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Kaj pa jogurt, ga kaj piješuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

11.06.2008, 22:56

clock-img

Anonimen

Sadje,jogurt.Pa tudi kozarec donata dnevno lahko.Saj se ti bo porihtalouser posted image

Vsako jutro pa na tešč kozarec mlačne vode.Vsako jutro.

clock-img

11.06.2008, 23:14

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Poskusi s postanim donatom, to je mene vedno pognalo. Ali pa mlačna voda na prazen želodec in čez kakšno sadje.

clock-img

12.06.2008, 08:39

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Jaz sem bila tudi zaprta po drugem porodu, pomagalo je naslednje. Vsak večer sem si pripravila 5 suhih sliv z vodo (2dcl), zjutraj spila na tešče 2dcl donata in pojedla slive in spila vodo - prebava se je hitro uredila. 

clock-img

12.06.2008, 11:25

clock-img

AinB

pencil-img

903

V lekarni kupi Zlato slivo. Je zakon!

clock-img

12.06.2008, 12:05

clock-img

simin

pencil-img

166

Jaz prakticiram zdrobljeno laneno seme. Zjutraj ga dam v jogurt ali mali mleka, počakam malo, da nabrekne in ga pojem. Okus je bolj tko tko, ampak se navadiš. Pa dveh, treh tednih se prebava uredi.
Jaz sem ga jedla že med nosečnostjo in ga jem še zdaj, sem pa 2 meseca po porodu.
Meni zelo pomaga.

clock-img

12.06.2008, 14:50

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

jaz imam tudi težave z prebavo, sicer še nisem rodila, ampak med samo nosečnostjo... pijem sirup prorektal, pa mi zaenkrat pomaga. prej sem pila tudi fige namočene v donat, topel donat,....ampak mi ni več pomagalo, zato sem začela piti sirup. 

clock-img

12.06.2008, 15:45

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Jaz sem bila med nosecnostjo full zaprta pa mi ni nic pomagalo, ne donat ne kompot od suhih sliv...samo fructalov sok od hruske vsakic ko sem ga pila me je odprlouser posted image ...poskusi

clock-img

12.06.2008, 18:49

clock-img

petrolejka

pencil-img

147

Jaz sem si zvečer pripravila par suhih sliv in laneno seme, zalila z vodo, zavrela in odstavila. Zjutraj sem vodo, ki je postala sluzasta popila, slive in seme pa pojedla in je delovalo!

clock-img

12.06.2008, 23:02

clock-img

linostar

pencil-img

11

Hvala za vse predloge. Vsak dan pijem donat, probala sem že s slivami, spet sem začela z lanenim semenom. Danes sem prekinila s svečkami, ker si jih ne upam več uporabljat. Bom upoštevala še vaše druge predloge in upam, da se mi prebava čimprej uredi.Bojim se, da ne bi otrok imel kake krče,...ker se dojiva.

clock-img

13.06.2008, 17:48

clock-img

Majabo

pencil-img

553

imam enake probleme
začela sem jesti suhe marelice, pravijo da pomagajo
sicr pa si želim prebavo urediti..ne samo za jutri ampak dolgoročno zato  bom morda naredila kuro z linexom. Bakterije otroku ne morejo skodit, saj take so v jogurtu - ki ga jaz ne jem ker otroka vse kislo zvija.

clock-img

17.06.2008, 15:22

clock-img

linostar

pencil-img

11

Ojla,

pa mi je z vašo pomočjo uspelo, hvala še enkrat. Torej vsak dan zjutraj spijem 2 dcl vode s 5 slivami in 2 dcl postanega donata. Počasi se je začela prebava delovati. Pomagal pa mi je tudi hruškov in jabolčni sok od fruktala-premiun. Bom tako še nekaj čas nadaljevala. Začela pa sem delati vaje, ki smo jih dobile v porodnišnice fit mama. Zdaj se veliko bolje počutim.

uživajte z malimi sončki user posted image

clock-img

22.08.2008, 12:40

clock-img

romys

pencil-img

16

IZVIRNO SPOROČILO: simin

Jaz prakticiram zdrobljeno laneno seme. Zjutraj ga dam v jogurt ali mali mleka, počakam malo, da nabrekne in ga pojem. Okus je bolj tko tko, ampak se navadiš. Pa dveh, treh tednih se prebava uredi.
Jaz sem ga jedla že med nosečnostjo in ga jem še zdaj, sem pa 2 meseca po porodu.
Meni zelo pomaga.


Jaz ga tudi jem in tudi meni pomaga user posted image  Pa se zdravo je....

clock-img

22.08.2008, 16:53

clock-img

koala

pencil-img

5539

Meni je najbolj pomagalo nehomogenizirano mleko, k sreči malega nikoli niso motili mleko in mlečni izdelki.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem