cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

slab vid

clock-img

19.05.2009, 22:13

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

Že med nosečnostjo proti koncu sem ugotovila da slabše vidim, pa sem mislila da sem zmatrana. No zdej po porodu pa je bilo hodo in sem dobila očala! pravi okolist da mi bo mogoče čez čas deoptrija mal padla nazaj, ampak mogoč. Jz pa na daleč hul slab vidim....


lp
nin@

clock-img

20.05.2009, 06:45

clock-img

muha1

pencil-img

666

Meni se je med prvo nosečnostjo spremenila dioptrija za 1.5 user posted image , med drugo pa hvala bogu nič. Ni pa mi šlo nič nazaj, dioptrija ostaja ista.

clock-img

20.05.2009, 11:09

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Moja mami je pred porodi tudi imela očala samo za branje, po porodih pa jih je morala skoz nosit. Meni pa se je tudi vid poslabšal.

clock-img

31.05.2009, 23:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.06.2009, 22:11

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

mene je to grozlivo motilo, ker sem prej vse bisto vidla, zdej pa spacano na daleč, da sem prav živčna in nosim očala skoz, ker imam tud cilinderuser posted image user posted image


lp
nin@

clock-img

08.06.2009, 13:02

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Dostikrat se dioptrija poslabša med nosečnostjo in pri porodu. Meni se je. Včasih gre nazaj, včasih pa ne. Meni ni šla nazaj, ampak se mi pa po 2. porodu ni še bolj poslabšalo - tako da imaš komot še enegauser posted image user posted image .

clock-img

04.07.2009, 22:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem