cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

siol.tv

clock-img

26.09.2005, 19:38

clock-img

ines2001

pencil-img

78

Živio. Imam vprašanje? Ima kdo izkušnje z siol.tv in kakšne?


                                                                      Lep pozdrav
                                                                      ines2001

clock-img

26.09.2005, 20:59

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

nimam jaz sam povem da sem slike vidla

Lahko bi jih rezal tako so čiste(ojstre)nisem jih tako lepih vidla na nobeni kabelski al pa satelitski.

Pa baje majo 150 programov. če se odločate za nakup user posted image go for ituser posted image

clock-img

26.09.2005, 22:12

clock-img

Anonimen

Midva bi ga imela, pa imamo računalnik in televizijo v dveh različnih sobah. Vmes bi morali vleči kable, pa nam ni bilo do tega, ker se bomo selili...

clock-img

26.09.2005, 22:20

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

Skutica sej se dobi antenski prenosnik-ma ne vem kako naj se izrazim. Uglavnem tisto škatlo maš pr računalniku in TV lovi signale preko antene.

100% ker mi je kolega povedov k dela pr SIOL-u tko da vprašej. Stane pa cca 20.000 sit 

clock-img

28.09.2005, 07:48

clock-img

Žiga

pencil-img

535

Hoj

Mi imamo doma TriplePlay - ADSL, Telefonijo in TV - vse od SiOL-a.
Trenutno smo kar zadovoljni. Za komplet smo se pa odločili, ker do sedaj še nismo imeli kabelske. Kabel je pred vrati (živimo v stolpnici), vendar bi bil sam priklop 30kSIT. Tole nas je pa prišlo 3 SIT in aneks za 24 mesecev. Na mesec pa je vse skupaj 11.900SIT + telefonski pogovori...
Slika je v glavnem zelo dobra. Se pa recimo pozna pri kakšni "akciji od blizu", recimo EP v košarki, ko je bila cela slika kvadratkasta (motna, na momente nerazločna). Ampak v 99% časa je slika čista (recimo 2-3x na večer se kakšen kvadratek pojavi...). Ampak kaj češ, v tistih slabih 8Mbps ne morejo spravit ne vem kaj več.

Pomojem, če imate doma samo analogen telefon, se vam tale paketek najbolj splača.

LP
Ž.

clock-img

28.09.2005, 07:50

clock-img

Žiga

pencil-img

535

Še to... Za ADSL je zelo pomembno, da si nabaviš še dodaten router (z Wlan-om seveda), ki ima možnost požarnega zidu.
Tako bo manj možnosti, da ti bo kdo brskal po računalniku. Ko si na ADSL-ju, si odprt v svet in te lahko vsak, ki to želi, malo pospama, kakšnega trojanca ti podtakne, ...

clock-img

28.09.2005, 12:22

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Mi imamo in deluje OK. Smo zadovoljni.

clock-img

28.09.2005, 13:46

clock-img

ines2001

pencil-img

78

Živio Viv. Zakaj potem meni od hudiča, ne morem drugega reči, velikokrat zmrzuje slikauser posted image , enostavno se ustavi pa potem zopet naprej dela. Pa smo klicali in prosili da uredijo pa je moj rekel dabo kar odjavil. Pravi, kar hoče gledat ni ene oddaje brez tega. Jezen kot hudičuser posted image .

                                                                      Lep pozdrav
                                                                      ines2001

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem