cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

shujšala bi rada

clock-img

18.08.2011, 12:16

clock-img

sakuL

pencil-img

911

Zdravo.

Jaz pa bi rabla kakšno pomoč in sicer.... asma sebe obremenjujem s svojim izgledom. Sem samozavestna, ampak enostavno se ne počutim dobro v svoji koži. Rada jem hrano, sladkarije. Nisem pretirano debela, pa vseeno me motijo določeni deli telesa, kot so: STEGNA!, rit in trebuh.... kako naj najenostavneje shujšam v te dele telesa...

Naj povem da se trudim da grem 2x na teden vsaj ene 4 km tečem (1 x se vmes ustavim za kake 3 minute). Edino pri teku me moti to (sem bolj špotne postave) da hitro začnem pridobivati na mišični masi.... tega si ravno ne želim, ker imam meča že tako močna, da si rečem kar Ronaldo user posted image ...

Ali se stegna (če se mišično krepijo) zelo večajo, ali se v bistvu naredi mišica in izgubiš na "širini?"


Nevem kako naj se pripravim do tega, da se odpovem nevem hrani, da več športam... imate kakšen nasvet, kakšno motivacijo....?

Hvala vam za pomoč.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

clock-img

18.08.2011, 12:45

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

Poskusi tekat s polar uro, da ostaneš v tistem pulsu, ki kuri maščobe. Ko te prime, da bi jedla, poskusi spiti kak čaj, ali pojesti nekaj oreščkov. Pri meni je tako, da ko se gibam mi hrana niti ne diši.

clock-img

18.08.2011, 12:56

clock-img

sakuL

pencil-img

911

aniso oreščki tudi me redljivimi snovmi? ja malo am tukaj problem, ke rimam oreščke več ali manj črtane s sseznama to lahko jem zaradi alergij :((

od koliko do koliko pa je pulz k ti kuri maščobe, tam nekeje 110?


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

clock-img

18.08.2011, 12:57

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Po moje bo najboljše, da ločuješ hrano, se pravi da ješ pri obroku samo beljakovine ali samo OH, zraven pa veliko zelenjave, sadja. Lahko ješ tudi junk food, sladkarije, ampak vse na splošno ločuješ, se manj pozna na kilaži. Preverjeno.
Jaz se dolgo nisem mogla spravit na dieto, ampak končno sem dojela, da z dieto ne bo nič, spremenit moram način prehranjevanja. In nisem na ločevalni dieti, ločujem pa. Držim se pa vsakih 14 dni lune in 24 ur ne jem nič. Pa nekako gre, kile se počasi topijo.

clock-img

18.08.2011, 13:05

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

sakul nekako takole je
Age            Min-max Heart Rate (BPM)
15                     123 - 164
20                     120 - 160
25                     117 - 156
30                     114 - 152
35                     111 - 148
40                     108 - 144


, je pa od posameznika do posameznika odvisno in na polarki se nastavi puls po tebi

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 18.8.2011 13:06:59 >

clock-img

18.08.2011, 13:08

clock-img

sakuL

pencil-img

911

hvala vam punci :) se bo treba spravt neki nardit, ker tole ne gre več nikamor... user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

clock-img

18.08.2011, 13:09

clock-img

sakuL

pencil-img

911

hvala vam punci :) se bo treba spravt neki nardit, ker tole ne gre več nikamor...

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

clock-img

23.08.2011, 11:28

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

Kot bi sebe brala. Vse na telesu okej, samo spodnji del - rit oz. stegna, kot bi bila hokejist, bemu sunac. Zaradi ritnega predela nosim spodaj 38, zgoraj pa kamot 36. Dobro, da me je čez rame malo več, da malo skrijem razliko....Jz svojim stegnom rečem "pujskove krače".

1-2x tedensko tečem
1-2x kolesarim
+ vsakič 10-15 ali 20 minut Pilatesa po vsakem teku/kolesu

SU pa vzdržujem med 130 - 165 oz. do max.180 ud./min (šprint).


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

24.08.2011, 11:23

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image user posted image user posted image user posted image no jaz lahko tudi rečem da čisto sebe berem, to kar sta vidve rekli, gor komot bi lahko 36 imela ,spodaj 38user posted image user posted image . Sedaj sem se odločila da telovadim vsak dan resno da poskusim z tem če bo kaj bolš bilo ,jaz upam da bo

clock-img

24.08.2011, 12:08

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Zaradi ritnega predela nosim spodaj 38, zgoraj pa kamot 36.


Pa dobro, t (in rakica)t, se ti zdi 38 številka res preveč??? Meni se zdi to čisto zdrava postava, zakaj bi na tole hujšala?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

24.08.2011, 12:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.08.2011, 14:21

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zaradi ritnega predela nosim spodaj 38, zgoraj pa kamot 36.


Pa dobro, t (in rakica)t, se ti zdi 38 številka res preveč??? Meni se zdi to čisto zdrava postava, zakaj bi na tole hujšala?user posted image



ne, sej ne da je preveč. 38 na 173 cm je čist super, če imela hlače in majico oboje 38 user posted image , ampak res me moti, da sem zgoraj drobna spodaj pa vidno širša kot zgoraj, pa še jošk nimam skoraj nič. Sej delam tudi vaje za zgornji del, da se malo ojačam...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

24.08.2011, 14:38

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Pretiravašuser posted image . 38 cifra je čisto ok tudi na manjših puncah. Pa saj ni treba, da same drobčkane okoli hodijo! Imaš pač hruškasto postavo, pa kaj potem - saj je čisto lepa. Ena moja prijateljica je bila izrazito takšna, ne glede na to, kako zelo je shujšala, je še vedno imela konkretno rit, zgoraj je pa nič ni bilo. In čeprav je bila 10 cm manjša od mene, je pri istih kilah zgledala koščeno v obraz, spodaj je ni bilo pa nič dosti manj. Pa meni je bila zelo luštna punca (zdaj je že nekaj časa nisem videla). Imamo različne postave in ni samo ena lepa.

Meni je bilo pa čudno po porodih, ko sem dojila in imela velikanske joške, spodaj sem pa shujšala od dojenja ful - glih tak trapasto zgleda. No, trenutno to ni problem, sem spodaj čisto konkretna, v trebuh pa splohuser posted image . Ampak računam, da se bo to samo od sebe zrihtalo v roku manj kot 1 letauser posted image . No, bom poročala oz. boste videle, če me boste zasačile na tem forumuuser posted image .

Po moje imate punce čisto previsoke standarde! Jaz sem tudi včasih nosila kavbojke 27/32 (ali pa 33), zdaj pa pač 28 ali pa 29/32 (ali pa 33) - pa se mi to ne zdi nič kaj strašnega... Res sem sicer blizu 170cm, ampak vseeno to po moje ni taka velika razlika...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

24.08.2011, 17:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.08.2011, 18:36

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Sicer te še nisem videla, ampak po moje si prav luštna punca, samo malo preveč samokritičnauser posted image . "buldoga" v št. 38 si res težko predstavljamuser posted image .

Itak, da se po porodu vse uredi.... No pri meni se je po tretjem dojenju tako, da je bujnost resda uplahnila, ampak nastopila je tudi gravitacija


Ne me strašit! Zaenkrat kakor so moje nosečnosti grozne, pa hitro pridem na staro težo in postavo - upam, da bo tudi v 3. tako.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

26.08.2011, 13:42

clock-img

sarag

pencil-img

4

Vam veliko ljudi deli nasvete o prehrani? Lahko vam pomagamo priti do resnice o tem kaj morate jesti.

Izdelamo vam individualni prehranski načrt, ki spoštuje vaše individualne potrebe. Ponujamo vam individualni pristop, pogovor in strokovno (dipl. dietetik) svetovanje, tening zdravih prehranjevalnih navad, tedenske posvete in oceno napredka.

Področja prehranskega posvetovanja:
- prekomerna telesna teža in debelost
- črevesna obolenja
- ledvična obolenja
- jetrna obolenja
- alergija in intoleranca na hrano
- nosečnost in dojenje
- uvajanje hrane pri dojenčkih
- športna prehrana

Več na www.dietetko.com ali saragomizelj@dietetko.com.

Lep pozdrav

clock-img

01.09.2011, 11:40

clock-img

sakuL

pencil-img

911

na zivce mi gre, da mi gre vse v noge, kar koli delam...telovadba, tek... najprej se naredijo mišice na nogah zgoraj in meča... ravno tega ne želim...

s tekom sem sedaj dobila še dadatne 3 kg gor, aje to sploh še normalno??user posted image user posted image user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

clock-img

01.09.2011, 11:50

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

na zivce mi gre, da mi gre vse v noge, kar koli delam...telovadba, tek... najprej se naredijo mišice na nogah zgoraj in meča... ravno tega ne želim...

s tekom sem sedaj dobila še dadatne 3 kg gor, aje to sploh še normalno??user posted image user posted image user posted image



seveda! Pa še kako normalno! Povečala se ti je mišična masa (in zmanjšalo maščobno tkivo),ta pa je težja od maščobe.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

01.09.2011, 11:58

clock-img

ronja

pencil-img

15289

namesto da se tehtaš, si meri obsege - tako boš imela bolj realno sliko. Če ti je res šlo v mišice, bo obseg vseeno manjši, saj so bolj goste (torej bolj težke pri manjši prostornini).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

07.10.2011, 00:02

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

če pridobivaš mišično maso, maščobe pa ne izgubljaš, bodo stegna seveda dobila še več volumna. a zmotno je prepričanje, da se moraš izogibat treniranju z bremeni, ker ti ta le še dodatno pomaga pri kurjenju kalorij. paziti moraš edino le, da ne delaš s preveliko težo in da narediš večje število ponovitev (ca. 15). pa pregrana je seveda tudi pomembna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem