cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

shranjevanje mleka in zamrzovanje

clock-img

24.09.2009, 18:31

clock-img

niwaj

pencil-img

219

Pozdravljene!
Pred kratkim sem opazla da imam vedno manj mleka, in kr ga bo enkrat itak zmanjkalo, me zanima kakšne imaste izkušnje z zamrzovanjem mleka? V kaj ste shranle mleko? Kako dolgo zdrži mleko v zmrzovalniku?
Hvala za odgovore!


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 25.9.2009 22:59:33 >

clock-img

24.09.2009, 19:35

clock-img

tasa.m

pencil-img

719

Jaz sem si nekaj mleka zmrznila, ampak ga nisem uporabila, ker mi je potem, ko sem ga odtajala ful smrdelo in sem ga raje stran zlila. Drugače ima pa avent prav posebne lončke za shranjevanje mleka, v zmrzovalniku je pa lahko 6 mesecev.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

clock-img

24.09.2009, 20:19

clock-img

silvy

pencil-img

174

Jaz sem imela full mleka in sem si ga non-stop shranjevala v skrinji. Dala sem ga v aventove lončke in pol gor lahko direktno namestiš cucelj. Praktično.
Ponavadi sem s temi zalogami zalagali babice, ko sva midva šla kam ven, da se mi ni bilo potrebno vračat domov.
Shranjevala sem ga največ 3 mesece. Odtaljevala sem ga počasi v hladilniku in ga pogrela v grelniku. Pravijo, da se lahko v skrinji shrani do 6 mesecev.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem