cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

shranjevanje mleka_NUJNO

clock-img

09.10.2006, 09:45

clock-img

rose22

pencil-img

236

Mene pa zanima koliko casa lahko shranim svoje mleko v hladilniku da bo se v redu za mojo user posted image ? Ne bi rada da slucajno spije pokvarjeno.Prosim za cimprejsnji odgovor

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

clock-img

09.10.2006, 10:03

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 
V hladilniku 24 ur.


clock-img

09.10.2006, 10:04

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Kolikor mi je znano, 3 mesece v zamrzovalniku in 2 dni v hladilniku. Bodo pa še druge povedale, če imam prav.

Lp

clock-img

09.10.2006, 10:52

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Bo držal odgovor od Zvončice in Peterpan - le, da ga v zmrzovalniku lahko hraniš, do 7 mesecev. Jaz sem ga, pa se ni pokvarilo. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

09.10.2006, 13:10

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

Jaz sem prebrala (mislim na med.over.net al na enem takem linku), da v hladilniku 2 dni in v zamrzovalniku 6 mesecev. Tega sem se tudi držala, vendar smo porabili prej, saj sem iz zamrzovalnika vedno vzela najstarejše. Imela sem ga pa res celo zalogo in sem ga začela uporabljati, ko smo začeli jest kašice.

clock-img

09.10.2006, 13:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem