cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sex po porodu

clock-img

07.09.2005, 07:44

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Mene pa zanima če je katera po porodu ko ste s svojim možem kaj krvavela??? Krvavitev pri meni ni bila močna pa tudi čišče več nimam pa me je vseeno zaskrbelo ker imam sedaj vsakič malo krvi (roza barve)na hlačkah ko grem na WC.
Pregled imam v petek pa me vseeno zanima če je imela katera kaj podobnega.

clock-img

07.09.2005, 08:08

clock-img

mimica

pencil-img

354

Sicer sem rodila s CR, ampak sem tudi rahlo krvavela. Mislim, da je trajalo nekje 5. dni.

clock-img

07.09.2005, 08:34

clock-img

mia-1

pencil-img

147

Hoj tudi pri meni se je pojavilo malo krvi in sem se ful ustrasila.Potem pa sem bila zaradi temperature sprejeta v porodnisnico in so me notri pregledali ce bi kaj notri ostalo pa ni bilo nic ampak mastitis.Me je blo kr mal sram ce bi ugotovil zdravnik da sva seksala.Ta krvavitev se je pojavila se ene 4 pol je pa zginla.LP

clock-img

07.09.2005, 08:41

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Ja ker krvi ni sedajle skoraj nič več nič sem se pa ful ustrašla no pol je vse O.K. Ja tud men je mal zoprn klicat sedajle ginekologinjo pa ji tole povedat ker še nisem bla na pregledu.

clock-img

07.09.2005, 08:51

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Tud jaz sem imela roza hlačke in se ustrašla. Zgleda, da to ni nič posebnega...

clock-img

07.09.2005, 21:23

clock-img

Anonimen

Cipresa, kaj so se ti šivi tako hitro spravili v red? Saj še ni niti mesec po porodu. Kolikor vem, si pisala, da si bila ful šivana? Hvala bogu zate, da se je tako izboljšalo.

clock-img

08.09.2005, 04:51

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Ja Blacky šivi so bili 14 dni po porodu že ful boljš sedaj pa jih sploh ni več videti. Mam kar srečo s tem. Meni se je res kar hitro vse poštimalo, zaenkrat je kot nebi rodila.

Moram potrkat na les da nebo kakšne spremembe.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem