writing-img

sestava jedilnika

clock-img

01.02.2008, 22:40

clock-img

maša*

pencil-img

333

ker se veliko gibam in majhne neuspešnosti dosedanjega Montijevega načina sem začela razmišlati, da bi najdela osebnega trenerja v fitnessu da mi sestavi jedilnik.
ima katera izkušnje? ali res shujšaš če se držiš?

clock-img

01.02.2008, 22:51

clock-img

rogljicek

pencil-img

970

Po moje različne diete odgovarjajo različnim ljudem. Vsem pa pomaga dieta nič sladkarij.

clock-img

11.02.2008, 13:28

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

Ah, ne priporocam, ker sem imela "slabo" izkusnjo, ko sem bila se aktivna sportnica. Moj jedilnik je bil sestavljen samo iz sira in sem takrat rekla samo ne hvala. Poleg tega pa ti zraven nasopajo se polno nekih dodatkov (beljakovinski, vitaminski,...), ki naj bi jih uzival dnevno.

Sem pa se drzala sledecega: 1-2 uri pred treningom OH, takoj po treningu eno jabolko in v roku ene ure po treningu beljakovinski obrok.

Za kurjenje mascobe pa priporocam lahkoten jutranji tek (od 20 - 30 minut, ravno toliko, da se zacnes potiti) na prazen zelodec. Oziroma preden gres tect obvezno skodelico kave brez mlekain sladkorja.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem