cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

seks po porodu

clock-img

06.07.2007, 10:28

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Mi lahko poveste tiste, ktere ste že rodile, koliko časa po porodu lahko začnem s spolnimi odnosi? Tko se mi že lušta , pa od poroda minilo komaj 5 dni. user posted image

clock-img

06.07.2007, 11:06

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Dobra si.user posted image user posted image user posted image  Meni se ni luštalo še po petih mesecih, po petih dneh pa še pomislila nisem.user posted image
Zdaj pa resno, naj bi se počakalo do prvega pregleda po porodu (6t).

_____________________________

:)

clock-img

06.07.2007, 11:09

clock-img

papica

pencil-img

17

Mislim, da ni nobenega pravila kdaj lahko začneš, ni pa ravno priporočljivo takoj po porodu, ker si takrat bolj občutljiva na kakšne infekcije. Midva sva začela po enih dveh mesecih, ker mi je prej niti ni pasalo zaradi izcedka in ker sem bila šivana, sem se še bala in me je bolelo. Poskusila sva že kakšen mesec prej, vendar pa sva se ustavila ravno zaradi tega.

clock-img

06.07.2007, 11:11

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Dobra si.user posted image user posted image user posted image  Meni se ni luštalo še po petih mesecih, po petih dneh pa še pomislila nisem.user posted image
Zdaj pa resno, naj bi se počakalo do prvega pregleda po porodu (6t).


tudi pri nas nekaj časa nismo s...., vsaj do prvega pregleda počakaj pa, da minejo krvavitve. ker jaz sem tudi kar dolgo krvavela.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

06.07.2007, 11:17

clock-img

Anonimen

Ja, počakaj da mine izcedek. Potem pa pazi na zaščitouser posted image , da ne bo kake nove nosečnostiuser posted image .

clock-img

06.07.2007, 11:35

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Pa še nekaj, če bosta začela hitro po porodu, uporabita kondom, da se izogneš infekcijam.

_____________________________

:)

clock-img

06.07.2007, 11:49

clock-img

Bonnie_RR

pencil-img

5189

Midva sva prvič nekje 3-4 tedne po porodu. V nosečnosti nama ni preveč pasalo, zato sva bila po porodu precej neučakana. Imela sem pa cr in tako nobenih šivov, ki bi naju ovirali.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

clock-img

06.07.2007, 12:06

clock-img

srki

pencil-img

9222

Dokler je trajala čišča, približno en mesec, ni bilo nič.

clock-img

06.07.2007, 12:24

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Tudi jaz mislim, da je najbolje počakati da mine čišča. Tudi sama čakam na to. Od poroda pa je minilo 19 dni.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

06.07.2007, 12:25

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Jaz bi počakala vsaj kak teden, sicer pa se men tud prvič ni luštal 6 mescev, so šivi naredil svoje.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

06.07.2007, 13:15

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Sva se zadržala do 1. pregleda (cca. 6 tednov po porodu). Potem pa user posted image ...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

06.07.2007, 13:16

clock-img

Anonimen

Mislim, da naj ne bi do poporodnega pregleda, samo če se ti že zdej lušta (blagor tebi user posted image ), potem vsaj kondom uporabita. 

clock-img

09.07.2007, 13:29

clock-img

trinityslo

pencil-img

56

Punca ti kar navali. Ce se dobro pocutis, pa ce je cisca mimo (al pa te ne moti) res ne vem zakaj ne bi mogla uzivati. Kondome pa gremo. Midva z dragim sva takoj ko so krvavitve minile, pa sva imela zraven dvojcke za rihtat, sam energije je blo vseeno dovolj in sva komaj cakala da se mal pocartava:)).
Sama najbolj ves kako je stanje pri tebi, pa ce si fizicno ze pripravljena, saj pa poznas svoje leto. Mal mu prisluhni in ti bo takoj jasno al si ze za stvar al ne.
Pa veliko uzitkov:)

clock-img

10.07.2007, 01:02

clock-img

bygi

pencil-img

21

Če ne boli, lahko.  Samo počasi in nežno, mogoče ti bo uspelo brez bolečin imeti spolne odnose. Jaz sem petkrat po porodu, ker me preveč boli, pa sem sedem mesecev po porodu. user posted image

clock-img

20.07.2007, 21:48

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Hm, midva se isto sprašujeva... Tudi meni je pasalo že v porodnišnici (fantu oz. očiju pa itakuser posted image )... Šivana nisem bila, krvavim pa še kar (danes je točno 14 dan od poroda). Kaj s kondomom lahko že? Povsod namreč bereva, da ej treba počakat, da čišča mine... To pa zna še trajatuser posted image ... Torej: lahko???

clock-img

22.07.2007, 11:12

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Midva sva prvič nekje 3-4 tedne po porodu. V nosečnosti nama ni preveč pasalo, zato sva bila po porodu precej neučakana. Imela sem pa cr in tako nobenih šivov, ki bi naju ovirali.



To je tako, kot bi sebe brala. Jaz sem sedaj 3. tedne po porodu (enako CR) in ker se je čišča več ali manj zaključila sem si rekla, da moramo v akcijo stopiti, sicer se mi bo zmešalo. Moram pa tudi jaz vse za nazaj notri dobiti, ker mi med nosečnostjo ni kaj dosti pasalo, pa še prepovedi so bile....

clock-img

22.07.2007, 11:21

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nekje po 4t, prej mi niti ni bilo. Mislim, da moraš malo priti h sebi, tam spodaj so se le dogajale velike stvari user posted image  Ampak če se čutiš sposobno in te nič ne boli, pa navali narode. Samo počasi in z užitkom user posted image

clock-img

22.07.2007, 12:19

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

No punce neučakane user posted image .

Tudi midva sva imela v nosečnosti prepoved,vsaj do 37 tedna,potem sem pa imela taaki trebuh,da se nisva znala zraven spravit user posted image user posted image .
No in točno 3 tedne po porodu naju je razgnalo do konca.Šivi so bili po 14 dnevih zaceljeni,čišča je minimalna,tako da za probat je bilo user posted image ,pa še ratalo je,sicer s kondomom ampak boljše to kot nič.

Po prvem porodu pa je tole malo bolj dolgo trajalo,ker so šivi boleli fuuuuuuul in potem še en čas skelelo.

Če se ok počutite,potem le v akcijo user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

30.07.2007, 08:22

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Od prooda je 1 mesec in 13 dni in nimam več čišče če par dni.Včeraj  sva z user posted image user posted image , čeprav me je bilo zelo strah, saj sem mislila sem, da me bo zelo bolelo a me ni, le peklo je malo, a ni bilo sile.user posted image Se pozna, da me je dr.Pogačnik zelo lepo zašil.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem