cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sab simplex proti krčem

clock-img

18.08.2008, 17:16

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

pozdravljeni,
naša punčka ima 6 tednov, hranimo jo z Aptamilom od začetka (minimalno tudi dojim).
Do pred nekaj dnevi je bilo vse ok, po AD3 kapljicah je dibila krče. Kapljic ne dajem več, krči so pa ostaliuser posted image
Tudi Aptamil komfort, ki naj bi bil prozi krčem ne pomaga...
Kakšne so vaše izkušnje s sabsimplex kapljicami. Koliko, kdaj, za kako dolgo zaležejo... Hvala!

clock-img

18.08.2008, 17:23

clock-img

drevozivljenja

pencil-img

224

našemu so zelo pomagale.res

clock-img

18.08.2008, 20:01

clock-img

miny

pencil-img

241

Naši so tudi pomagale. Ko so bili krči najhujši sem ji dajala pred vsakim podojem oz. hranjenjem, nato vse redkeje. Sedaj jih pa ne potrebujemo več user posted image user posted image user posted image .

clock-img

18.08.2008, 20:51

clock-img

tilči

pencil-img

4202

Naš krčev sicer ni imel, mu je pa  pomagalo  ,da so šli vetrovi od njega

clock-img

18.08.2008, 20:57

clock-img

KRTR

pencil-img

134

kot smo že pisali probaj s kaljicami iz koroških lekanr, ali v z Antiflat kapljicami, ki se dobijo v avstriji...user posted image

clock-img

18.08.2008, 22:10

clock-img

katy82

pencil-img

1856

Me smo dajale 15 kapljic sab simplex-a 3x na dan in par vetrovnih kapljic ker sab simpleksa ni marala pa ji je lepo prijel.Zdej pa že en teden jemljemo bio gaia 5 kapljic zjutraj pa so se čist nehal,zdej pa ne vem al jih je prerasla al so pa prjele.Smo pa meli novalac AC in AR formulo.Krčki so se omilil,zdej mamo pa dva tedna aptamil comfort in AR pa jih ni,ne vem po moje je skupek vsega prpomogel k temu da so ponehal.Smo pa mleko zamenjale po nasvetu P.Tko ti bom rekla vztrajaj na določenem mleku vsaj 10 dni k rezultati včasih niso takoj vidni,pa čimveč jo nosi na trebuščku,čimvečkrat kupčka podirat,če jo hraniš po flaški daj eno luknjico več-to je naši ful pomagal k je mela močan sesalni refleks in je zraka ogromen zraven potegnila.Mi je pa ena zeliščarka svetovala da česen zmelješ in ga daš v gazo in s tem mažeš trebuščka,jst sem imela brinovo olje,ki je malo pomagalo,če druzga ne vsaj zmasiral jo je tolk da se je sprdkala.
Drugače pa ne obupat sej bo minilo vem pa kako je s kričečim otročkom v naročju hodt gor pa dol po stanovanju pa zraven jokat k ne veš kaj bi še naredu.Drži seuser posted image



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

clock-img

18.08.2008, 22:10

clock-img

Anonimen

Nam niso pomagale. Zato smo kupili Mylicon Gocce in je blo ok.

clock-img

19.08.2008, 07:27

clock-img

noe

pencil-img

982

Nam so pomagale bolj kot koroške.Jih je pa dobila 15 preden so se ji začeli krčki.Imela jih je vsak dan od 18 pa do nekje 21 ure potem pa kot bi odrezal, do naslednjega dne do 18 ure nič. Se je pa poznalo po kapljicah se ji manj napenjala in tudi jokala.Imela pa jih je nekje dva meseca, ne glede na to kaj sem jedla.
Drži se, bo minilouser posted image
Pa še to, trebušček pa sva masirali s Brinjevim mazilom.

< Sporočilo je popravil noe -- 19.8.2008 7:28:12 >

clock-img

19.08.2008, 13:05

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Nam niso glih pomagale, malo so jih le ublažile, bolj učinkovite so bile Biogaia. Sedaj pri 3 mesecih pa jih ni več user posted image . Saj bo minilo.

clock-img

19.08.2008, 13:29

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Moja hčerka pa je stara 5 tednov in ima tud hude krče. Ne pomagajo ji niti kapljice iz koroških lekarn, niti Antiflet Tropfen iz Avstrije, niti Sab Simplex. Krče pa ji povzroča adaptirano mleko, ki ji ga dam, ko men zmanjka mleka, tako, da je to mogoče samo takrat ko gremo kam na teren. Imela sem tudi adaptirano mleko Novalac AC, ki je proti krčem, ampak je imela krče vseeno. Edino kar ji pomaga je masaža stopala-masiraš s toplimi rokami in oljem na rokah s krožnimi gibi na sredini otrokovega stopala. Včasih pri krčih pomaga tudi dojka, ki je bolj tolažilna.

clock-img

19.08.2008, 19:54

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Hvala punce, zlate ste !!!!

Danes se je krčenje in jok ponovilo (popoldne od 15-18h) a je bilo že malo manj kričeče... Ne vem, ali pomagajo kapljice ali se samo jaz tolažim user posted image

Vsekakor pa mislim, da bomo Aptamil comfort ukinili, saj je lačna na 2 uri (poje 60-90ml, več noče) čez dve uri pa spet lakota...

Ja, Katy82, sem opazila, da raje pije iz NUK flašk, kjer bolj teče. Z Aventovo se matra, s tommy Tippie pa sploh nič ne teče, niti čaj, pa luknjica zihr ni zamašena...

Bom počakala par dni, pa kapljice dodajala in masirala... pa bomo videli, potem bom pa na Novolak preklopla. Upam, da bo dobro prenesla prehod z ene hrane na drugo...

Kapljic z vitamini ji trenutno ne dajem, ker so AD3 vsega krive. Nabavila sem si Oleovit (avstrijske) ampak bom počakala par dni, če se bodo krčki malo umirili. Sicer mi je P predpisala Plivit D3, ampak ne bom še enkrat nasedla user posted image , ji bom kar avstrijske dala).

Hvala še enkrat za vse nasvete in tolažilne besede! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem