cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

s čim zgostiti mleko

clock-img

24.05.2006, 19:30

clock-img

Anonimen

Pozdravljeni

Naša tamala ful poliva in to po vseh navadnih mlekih. Če pa pijemo tistega z oznako AR pa ratamo zaprti.

Zanima me ali kaj obstaja, da bi ji npr. zgostila mleko aptamil pri vsakem obroku  (da ne bi tolk polivala, ker je postalo že prav nadležno)?

LP

clock-img

24.05.2006, 19:46

clock-img

Udb

pencil-img

5380

priporočam millupino riževo kašico

clock-img

24.05.2006, 19:56

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Al pa od Alnature (dobiš jo v DM) riževa kašica.

clock-img

24.05.2006, 19:59

clock-img

Anonimen

Sem sama tudi pomislila na riževo kašico. Samo koliko naj jo pa dam v mleko?

clock-img

24.05.2006, 20:00

clock-img

Udb

pencil-img

5380

nemsis - jaz jo dam 3 merice (kar tiste od mleka) na 200ml mleka

tolk da še teče

clock-img

24.05.2006, 21:17

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Kaj od Bebe mleko si že poskusila?Naš je tudi ful polival in je samo to mleko pomagalo ker je gosto-kakal je pa tudi v redu.

clock-img

25.05.2006, 15:09

clock-img

taža

pencil-img

16

Tudi naš Žan je polival in smo mu začeli dajati Aptamil AR - to mleko pa ga je popolnoma zaprlo. V želodčku se mu je naredil "beton" in ni mogel kakat. user posted image

Težavo smo rešili s kombiniranjemuser posted image : tako je par mesecev jedel mešanico Comformila in Aptamila AR. (npr. 150 ml vode + 2 merici Aptamil AR + 3 merice Comformil - pri pripravi je bilo potrebno ravno tako čakati 7 minutk za zgostitev zaradi mleka AR). Mešanje je dovoljeno - preverjeno pri Kolinski - Milupa (tel: 080... - nasveti potrošnikom). Sicer moraš pri pripravi malce bolj misliti, pa vseeno gre. 

LP!user posted image  

clock-img

26.05.2006, 20:29

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi šla na bebo zaradi polivanja, pa še vedno ful poliva. Aptamila sploh več noče, odkar je probala bebo, tako da si niti aptamil ar ne upam kupit, da ne bom tolk denarja stran fliknla. Bom pa zdaj, ko je stara že par dni čez 4 mesece res probala kak obrok zgostit z riževo kašico. A pri kateri preverjeno deluje, da potem ne poliva?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem