cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

robotski sesalec

clock-img

06.11.2014, 19:08

clock-img

bbibi

pencil-img

1

Tale TT robot izgleda kar v redu http://www.simatik.si/1335-robotski-sesalnik-tt-robot-crn.html

Kakšnje izkušnje iz prve roke

clock-img

13.11.2014, 10:57

clock-img

limonca*

pencil-img

452

Ne poznam, js prisegam na roombo.

clock-img

18.11.2014, 14:17

clock-img

kajalin*

pencil-img

1402

Meni ga je posodila kolegica, kupila je nek no name v Hoferju in je superuser posted image Tak, da sem mnenja, da je vse drugo predrago, glede na to, da nimamo niti enega tepiha, je glavno da prah in živalske dlake posesa.

clock-img

18.11.2014, 14:20

clock-img

Neza007

pencil-img

306

Brez Roombe mi živeti ni ;) namreč imam psa, ki spušča dlako k nor, tko da je treba skor vsak dan sesat. Ja nč, grem na sprehod in to Roomba naredi namesto mene ;) Še ime sm ji dala hahaha :)

clock-img

18.11.2014, 16:48

clock-img

kajalin*

pencil-img

1402

Neža, če kuža tulk dlako pušča je nekaj narobe...tudi naš jo je in smo ugotovili en kup alergijuser posted image Drugač pa tudi pr nas sesalec vsak dan laufa, pa krpa tudi...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem