cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ročna aventova črpalka mi nagaja

clock-img

22.09.2008, 11:33

clock-img

redhouse

pencil-img

45

Ker imam obupno vdrte bradavice, ne morem dojiti in si mleko črpam z
aventovo ročno črpalko. Imam pa težave z njo, ker mi tist mali krogec
velikokrat potegne noter v črpalko in potem je treba vse skupaj razdret
in spet sestavit... user posted image groza... Ali ima katera podobne izkušnje?!
Zdaj razmišljam, da bi kupila električno črpalko, verjetno bo lažje in hitreje.

clock-img

22.09.2008, 11:46

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Za aventovo ne vem...
Sem pa imela Chiccotovo s pumpico: nastavek na joško, spodaj flaška, na nastavku pa cevkica in na koncu gumasta žogica, ko jo stiskaš (kot pri zdravniku za pritisk merit). Sem bila res zadovoljna z njo. Še najboljše pa je, ko te roka že boli od stiskanja, lahko še partner malo pumpa, čeprav sedi pol mesta stran... user posted image  to pri črpalkah, ki imajo ročko za pumpanje na flaški ni možno...

Torej, če nimaš res ogromno mleka in občutek, da boš lahko črpala še 6 mesecev... se ti po moje ne splača kupit električne, ker niso ravno poceni.

clock-img

22.09.2008, 11:58

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

IZVIRNO SPOROČILO: redhouse
Imam pa težave z njo, ker mi tist mali krogec
velikokrat potegne noter v črpalko in potem je treba vse skupaj razdret
in spet sestavit... user posted image groza...


Redhouse, imela sem isti problem!! In sem tudi norela zraven user posted image user posted image
Pojdi v Baby Center oz. tja, kjer si črpalko kupila in ti bodo dali nove "krogce". Le-teh NE SMEŠ prekuhati, ampak jih samo operi v fajn vroči vodi (s Pril-om, Jar-om, ...). Prekuhavati ali sterilizirati se ne smejo, ker se potem zmehčajo in ti not skačejo. Pomagala sem si tudi tako, da sem jih pred uporabo za pol urice dala v skrinjo, da so "zmrznili" in bili trši. Včasih mi je uspelo spumpat, brez da bi mi ven skočili user posted image Je pa res, da se z vsakodnevno uporabo slej ko prej zmehčajo in začnejo nagajat. Mleko sem črpala skoraj pol leta in v tem času porabila 18 krogcev - halooo!! V baby centru so me bili že siti, ko sem na vsaka 2 tedna hodila po nove user posted image Mi je pa prodajalka rekla, da so zdej v prodaji nove aventove ročne črpalke, ki naj bi imele večji "krogec", ravno zaradi tega nagajanja. Hmm, kdaj si pa kupila črpalko in koliko časa jo že uporabljaš?

clock-img

22.09.2008, 12:47

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: redhouse

Ker imam obupno vdrte bradavice, ne morem dojiti in si mleko črpam z
aventovo ročno črpalko. Imam pa težave z njo, ker mi tist mali krogec
velikokrat potegne noter v črpalko in potem je treba vse skupaj razdret
in spet sestavit... user posted image groza... Ali ima katera podobne izkušnje?!
Zdaj razmišljam, da bi kupila električno črpalko, verjetno bo lažje in hitreje.



Gumb je obrabljen.Poklices na Ariel ,ki je zastopnik in tam ti brezplacno takoj posljejo ne enega ampak 3 gumbe.user posted image user posted image user posted image
Tudi vse ostale dele ko se obrabijo brezplacno posljejo.

Jaz sem sprobal Chicco crpalko in Aventovo. Aventova je neprimerno boljsa.. vsaj zame. Crpam pa si ze 4 mesece vsake 3 - 4 ure.

clock-img

22.09.2008, 13:05

clock-img

ZvezdicaZaspanka

pencil-img

293

Tudi jaz sem imela aventovo ročno črpalko. In sem tudi skoraj znorela vsakič ko sem črpala. Zato sem si kupila električno črpalko Medela. Z njo sem bila super zadovoljna! Aventove ročne nikoli več! Medela je pa zakon.

clock-img

22.09.2008, 13:19

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Gumb je obrabljen.Poklices na Ariel ,ki je zastopnik in tam ti brezplacno takoj posljejo ne enega ampak 3 gumbe.user posted image user posted image user posted image
Tudi vse ostale dele ko se obrabijo brezplacno posljejo.


Ariel rabi cca. 3-4 dni, da pošlje. Vsaj tako je bilo pri meni. Če pa greš v Baby center, dobiš pa TAKOJ. Tako da sem potem samo še v BC hodila in nič več Ariel klicarla user posted image

clock-img

22.09.2008, 13:33

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Gumb je obrabljen.Poklices na Ariel ,ki je zastopnik in tam ti brezplacno takoj posljejo ne enega ampak 3 gumbe.user posted image user posted image user posted image
Tudi vse ostale dele ko se obrabijo brezplacno posljejo.


Ariel rabi cca. 3-4 dni, da pošlje. Vsaj tako je bilo pri meni. Če pa greš v Baby center, dobiš pa TAKOJ. Tako da sem potem samo še v BC hodila in nič več Ariel klicarla user posted image



Ne vem no, samo jaz sem jo kupila v Sloveniji pa mi tista prijazna gospa na Arielu samo ce po e-mailu narocim kaj mi nagaja poslje rezervne dele tudi v Egipt.

Dvomim da bi mi v Baby centru sli tako na roko. Je pa res ce imas baby center blizu pa se ti itak bolj splaca it tja zatezit...user posted image user posted image

Ce ne pa samo hallo, hallo in postar prinese ...user posted image user posted image

clock-img

22.09.2008, 13:55

clock-img

die beste Mutti

pencil-img

17

tudi jaz sem imela isti problem, rabiš nov krogec. Jaz sem že zraven dobila 3 krogce. Preveri...

clock-img

22.09.2008, 16:35

clock-img

redhouse

pencil-img

45

Hvala za odgovore!

Črpalko sem kupila junija v Baby centru. Potem je res najbolš, da se odpravim nazaj k njim.
Tud jest sem zraven dobila 3 krogce, no, zdej mi že dva nagajata, enga pa mam še novga, tko
da bom zdej še tistga porabila, ko vem, da se da nove dobituser posted image user posted image .




clock-img

04.10.2008, 11:54

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Menjajte te krogce, pa bo spet lepo delala črpalka

clock-img

04.10.2008, 16:18

clock-img

pikicai

pencil-img

203

jst pa lahk kateri posljem krogece, sm mela rocno aventovo pa sm elektricno kupla

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem