cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

restavracije

clock-img

09.02.2009, 17:41

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

z zdravo prehrano namreč...kdo pozna kakšno kjer se dobi tudi kakšne polnozrnate testenine ali kaj podobnega? me zanima za celo slovenijo, da vem kam pičit na kakšen izlet. drugače pa vedno preostanejo ribice user posted image

clock-img

09.02.2009, 17:52

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

ljubljana - ajdovo zrno... samo majo samo vegetarijansko hrano.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

09.02.2009, 18:06

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

to sem odkrila, pa še vegedrom baje obstaja..

clock-img

10.02.2009, 09:38

clock-img

puncica

pencil-img

9847

dvomim da je kje kaka restravracija za zdravo prehrano, vegetarijanska pa tud ni vedno zdrava, sploh pohan sir pa pohane zadeve mi ne sedejo glih. Drugače pa kot si rekla vedno ti presotane ribica pa krompir z blitvo al pa kak solatni krožnik, to je po moje še najbolj zdrava varianta al pa si rečeš k** gleda vse jst bom grešila jutri pa jovo na novo naprej.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

10.02.2009, 09:48

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Picerija Trta. Imajo tudi pice iz polnozrnatega testa. In si npr. naročiš zelenjavno pico iz polnozrnatega testa. Meni je najboljša s špinačo ali z rukolo. Res pa da ne pretiravam. Pojem dva koščka, ostalo pa dragi=)

clock-img

10.02.2009, 13:40

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

tudi fajn varjanta za občasne priložnosti..ampak bi pa rada vidla mojga, ko bi moral do konca pojesti polnozrnato pico s špinačo user posted image

clock-img

10.02.2009, 13:48

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

tudi fajn varjanta za občasne priložnosti..ampak bi pa rada vidla mojga, ko bi moral do konca pojesti polnozrnato pico s špinačo user posted image



u moj še pri isti mizi ne bi hotel sedet user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

18.02.2009, 12:53

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Sam upam, da ne mislite, da boste shujšale s polnozrnato pico user posted image user posted image user posted image Ker to je tk, ko ena punca, ki mi je razlagala, kako so šli v restavracijo in si zdaj raje naročiti ocvrte lignje, namesto dunajskega, ker hujša. user posted image user posted image Res je smešno, ampak drugače je ta deklica hudo prizadeta,tako da pač ne more vedet. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem