cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

rejen

clock-img

05.03.2009, 07:38

clock-img

adelak

pencil-img

43

ojla a je katera ze preizkusla kremo rejen  ki jo reklamirajo za odpravljanje strij?in pomaga?

clock-img

05.03.2009, 10:09

clock-img

blaža

pencil-img

8795

jaz jo imam že nekaj časa doma, ki mi jo je kupla tašča, kos em hujšala, ma je še nisem uporabla. ko bom poskusla, se javim.Ne vem nekako mi ni do take kemije.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

05.03.2009, 10:12

clock-img

urška

pencil-img

3136

nobena krema ne more odpravit strij. pri strijah je treba delat na preventivi. če koža ni elastična se bojo naredile strije. nekaj je tudi gensko pogojeno. in ko strije enkrat so, pač so. potem lahko samo počakaš, da zbledijo in se manj vidijo.

clock-img

07.03.2009, 08:57

clock-img

Pšemek

pencil-img

899

Ne mi zamerit, ker bom malo ironična - nabavi še Ti-ji obliže iz zelenega čaja za hujšanje, pa je uspeh zagotovljen. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Jaz ničemur ne verjamem!

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem