cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

reductil

clock-img

05.03.2010, 07:42

clock-img

rožica2

pencil-img

187

ali je katera doma blizu hrvaške oz. gre v kratkem tja in bi mi kupila eno škatlico reductila?user posted image

clock-img

05.03.2010, 08:41

clock-img

principessablu

pencil-img

449

jaz ga imam,nekaj tabletk manjka...sem nehala jemat,ker sem zanosila,sem iz lj..

clock-img

05.03.2010, 19:32

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

clock-img

08.03.2010, 06:50

clock-img

2violina

pencil-img

505

Reducil ima ogromno stranskih učinkov in vsak posameznik ga prenaša drugače. Vendar je to samo ZDRAVILO, ki ga predpiše zdravnik ob resnično povišani telesni teži (ITM nad 30). Deluje tako, da daje možganom vibracije o sitosti, kar sama verjetno veš. Ker nimamo občutka sitosti, posledično pojemo manj. A pazi. Moja sodelavka ga je jedla 6 mesecev. Skujšala je 35 kg. Sama pravi, da drugih problemov, kot pomanjkanje želje po user posted image  ni imela. Po končani dieti je bila resnično VAU a poglej jo po letu dni. Vse kg je pridelal nazaj in na oko še kakšnega več. In zakaj. Zato, ker ni spremenila načina življenja, ker se je zanašala na Reducil. Resnično je naredil čudež (vsaj pri njej) a se ji po moje ni splačalo, kajti po končani kuri ni znala normalno jesti, se več gibati in .....

Ti pa verjetno Reducila sploh ne potrebuješ, kajti v kolikor bi ga bi zgubljala odvečne kg s pomočjo zdravniške nege, kajti ob jemanju Reducila je to nujno potrebno. Dobro premisli, predno si uničiš življenje.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.05.2010, 12:12

clock-img

ninkasminka

pencil-img

1

hay. jaz sem predlani pred nosečnostjo z reductilom ful shujšala, ko pa sem šla letos spet do zdravnika ponj, mi je povedal, da so ga umaknili iz prodaje. Če ga ima katera za prodat, se priporočam. čao

clock-img

03.05.2010, 14:33

clock-img

lunca14

pencil-img

4037


IZVIRNO SPOROČILO: ninkasminka

hay. jaz sem predlani pred nosečnostjo z reductilom ful shujšala, ko pa sem šla letos spet do zdravnika ponj, mi je povedal, da so ga umaknili iz prodaje. Če ga ima katera za prodat, se priporočam. čao




Sam v razmislek,verjetno so ga ukinili z razlogom.Raje mam kako kilco več,pa zdravje,kot obratno.Drugače pa vsak dela po svoji presoji.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

05.05.2010, 16:04

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

samo v opozorilo
pred časom sem tudi jaz hotela v nakup. pa sme po googlanju našla farmacevtski list za navodili za uporabo. in pazi, za uporabnike in zdravnike je bila različna verzija. v zdravniški je pisalo, da odsvatujejo zanositev, ker lahko pride do poškodb ploda-vsaj tako naj bi neke razisave na živalih pokazale-mislim, da je šlo za podgane. pa tudi na oči zna udarit-tako da jaz ne bom nikogar obsojala, farmacija je lahko v veliko pomoč, vsak sam pa se mora odločit, če bo sprejel tveganje. ampak same preverite, če so vsi stranski učinki dejansko napisani.

umik iz prodaje pa ni nujen zaradi slabega zdravila. vem, ker sme zaradi akenuporabljala differin, pa ga v slo več ni za dobit, ker je uvoznik hotel prevelik kos pogače. tak da sem potem hodila v avstrijo po njega. so pa na zavarovalnci vrnili € za zdravilo v celoti

clock-img

05.05.2010, 16:12

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

Ce med zdravljenjem zanosijo ali nameravajo zanositi, morajo o tem obvestiti svojega
zdravnika. Kontroliranih študij z zdravilom Reductil pri nosecnicah ni bilo. Študije brejih
kuncjih samic so v maternalno toksicnih odmerkih pokazale vpliv na reprodukcijo (glejte
poglavje 5.3). Možno tveganje za ljudi ni znano.user posted image

evo, tole mi je takrat najbolj padlo v oči. poleg motenj orgazmauser posted image

je pa to kopirano iz http://www.zdravila.net/navodilo.php?navodilo=s-004284.pdf&dir=smpc

tu pa je še 1 link-msilim, da so to navodila, ki so v škatlici....http://www.zdravila.net/navodilo.php?navodilo=a-004315.pdf&dir=pdf

predlagam branje predvsem 1, ker so na predvsem bolj opazen in berljiv način opisani strtanski učink in tudi možne komplikacije. recimo zgornjega odstavka v tistem bildeku v škatlici ne boste našle...piše samo uporabi kontracepcijo. o motnjah nadaljega rojevanja pa nič. so lepo prepakirali, da jih katera ne bio tožila potemuser posted image

clock-img

14.05.2010, 18:21

clock-img

*bubi*

pencil-img

13094

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

predlagam branje predvsem 1, ker so na predvsem bolj opazen in berljiv način opisani strtanski učink in tudi možne komplikacije. recimo zgornjega odstavka v tistem bildeku v škatlici ne boste našle...piše samo uporabi kontracepcijo. o motnjah nadaljega rojevanja pa nič. so lepo prepakirali, da jih katera ne bio tožila potemuser posted image



Ne govori neumnosti. Čisto vsako zdravilo ima dve vrsti navodil za uporabo. Navodila za uporabo, ki so v škatlici in so namenjena uporabniku = laiku, ter SmPC, ki je namenjen strokovni javnosti. Valjda, da v slednjem piše veliko več, uporabljena je tudi strokovna terminologija in podobno.

Če gre za zdravila na Rp (kot v tem primeru), se le ta uporabljajo pod zdravniškim nadzorom, kateri tudi presodi, ali je zdravilo primerno za določenega bolnika ali ne. Zdravnik pa bi naj poznal vsebino tega razširjenega navodila.

Glede nosečnosti pa je v navadnih navodilih pri večini zdravil tako, da piše: Posvetujte se z zdravnikom ali farmacevtom, preden vzamete katerokoli zdravilo. Če je zdravilo v nosečnosti odsvetovano, je seveda tudi to zapisano (kar v tem primeru je).

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

clock-img

08.06.2010, 23:03

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

bubi, se strinjam.
ampak verjemi, je razlika, ali v škatlici piše, uporaljaj kontracepcijo (običajen uporabnik to razume kot možnost poškodbe plodu) ali pa opozorilo, da zdravilo na živalih povzroča nezmožnost reprodukcije-neplodnost


clock-img

20.06.2011, 10:05

clock-img

Žaka

pencil-img

291

Ojla!

Če ima kakšna za prodat Reductil ali gre na Hrvaško bi ga kupila......

lp

clock-img

24.06.2011, 13:50

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Ene se pa res igrate z svojim zdravjem.....In ja iz prodaje je umaknjen z razlogom
in niti pod razno ga nebi kakšni prinesla iz HR,da bi se jaz pol po glavi tolkla,če bi bilo kaj narobe.....

Pa zakaj hudiča rabite reducil....V prehrano vnesite več sadja in zelenjave,malo OH,ukinite sladkarije,če vam zapaše košček,pa Bog pomagaj,ga pojejte.....saj nebo konec svetauser posted image .....pijte veliko vode,sprehod vsaj 30 minut na dan....
Rezultati bojo vidni...ne sicer 10kg na mesec,ampak 2 kg pa sigurno.......prdvsem pa pošlihtat v glavi in si rečti...Da si zmorete......

Reducil in razno,razni zvarki....fuj,fuj....stran vržen denar

SREČNO

clock-img

24.06.2011, 13:59

clock-img

katipi

pencil-img

937

Majčica, user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem