cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

rdeč madež nad bradavico

clock-img

06.10.2010, 15:55

clock-img

jaša2

pencil-img

658

malo nad bradavico sem danes opazila temno rdeč madež, pa sem se malo ustrašla. kaj bi to lahko bilo??user posted image user posted image
ne spomnim se, če me je mogoč mali ponoči med dojenjem mogoč za trenutek napačno zagrabil in vlekel, pa je od tega nastalo (kot npr.ljubezenski ugriz na vratuuser posted image ).

a ima katera podobno izkušnjo? ali bi morala iti pokazat zdravniku? malo me je namreč strah, da ni kaj drugega?


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

clock-img

06.10.2010, 18:15

clock-img

nusi

pencil-img

1833

mogoče si si pa kaj zaležala? Jaz bi si lepo namazala s kremo, pa par dni počakala, če se ne bo slabšalo ne more biti kaj hujšega.
Drugače lahko madeži nastanejo tudi pri mastitisu, ampak tega ne bi spregledala, ker bi imela več težav.

clock-img

06.10.2010, 21:46

clock-img

DanijelaNeli

pencil-img

1471

To je sigurno od dojenja nastalo. Ko ti je user posted image  zgrešil bradavico,
Namreč sesalni refleks je zelo močan,in prvi prises je toliko bolj intenziven.

Moja pikica mi je tudi to že 3krat naredila.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem