cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

razpokane bradavice

clock-img

14.10.2005, 17:21

clock-img

SU

pencil-img

919

Naš Maj je ravno dopolnil 6 mesecev. Pridno dojim in malce uvajamo še drugo hrano. Pojavil pa se je velik problem : meni so bradavice takooo razpokale, da skoraj jokam, ko mali ziza.user posted image  Mažem si z Lanolinom, z Bepantenom in raznimi vazelini pa nič ne pomaga!!!user posted image  Vedno, ko ziza, razpoka nazaj! Ne vem kaj naj še storim. Če ne bo bolje, grem itak drugi teden h G. Imate mogoče še kakšno fajno idejo, kaj naj bi pomagalo??? Res bi rada še dojila, ampak če bo tkooo bolelo, žal ne bo šlo več.user posted image Help!!

_____________________________


clock-img

14.10.2005, 19:36

clock-img

Bela

pencil-img

731

Joj, nevem kako naj ti pomagam, ker se meni to še ni zgodilo.
A glede na to , da ti še nihče ni odgovoril, poskusi na iskalniku, mogoče pa boš tam našla že kak oddgovor na to temo...pa srečno.

clock-img

14.10.2005, 20:00

clock-img

Anonimen

Jaz sem to rešila z nastavki, ki jih še zdaj uporabljam (no, ampak to je že druga zgodba user posted image  ). Ti predlagam kremo od Aventa, ki si jo ni potrebno spirat pred dojenjem. Lanolin Multi mama je bila meni absolutno premočna. Bepanten pa...ne vem. Poskusi si po dojenju namazat bradavice s svojim mlekom. Pa imej jih velik na zraku (če je le možno).
Če ne pa....pot pod noge v trgovino po nastavke (jaz imam Aventove silikonske, pa so fajn).
Držim pesti user posted image

clock-img

14.10.2005, 20:14

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Meni so prvič spokale bradavice že v porodnišnici, ker je imela tako močan sesalni refleks. Veliko sem jih mazala, nastavki so bili pa obvezni.

Tudi sedaj sem jih že kupila.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

15.10.2005, 08:50

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Po koncu dojenja si izstisni kapljico ali dve mleka in jih razmaži po bradavici. In ne dat takoj modrčka gor, pusti, da se posuši. Jaz sem tako delala po nasvetu patronažne in je pomagalo. In z Bepanthenom sem si včasih mazala.

clock-img

15.10.2005, 17:01

clock-img

Margareta

pencil-img

872


nastavki za dojenje - Aventovi so res fajnuser posted image

clock-img

15.10.2005, 20:14

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Aventova kremica je res superuser posted image . Meni je pomagala, ko sem imela razpokane in krvave bradavice. Ti pa predlagam, da si dokler se ti ne zaceli mleko črpaš ali pa uporabiš nastavke.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

16.10.2005, 16:53

clock-img

smrka

pencil-img

3582

SU nemazi se z nobeno kremo po bradavicah, malo iztisni svojega mleka in razmazi po bradavici to ti bo pomagalo!!!

clock-img

16.10.2005, 18:14

clock-img

SU

pencil-img

919

Ja, na zraku pa res nimam ravno velikokrat prsa...mi večkrat še mleko ven curlja, potem me pa nervira... Ampak bom poskusila čim večkrat. Meni nastavki ne pomagajo ravno veliko, ker mi vseeno "raztegne" bradavico in razpoka nazaj...mogoče sm predolgo čakala. Pri črpanju pa me tudi boli... Upam, da bo! Šibam jutri po kremo od Aventa!! Hvala!!

_____________________________


clock-img

16.10.2005, 19:10

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Meni so se popravile, ko sem delala kot ti je SaaS napisalauser posted image

clock-img

16.10.2005, 21:09

clock-img

jasna&bijan

pencil-img

27

jaz sem imela na začetku tako razpokane bradavice, da sem imela na njih prave rane iz katerik je tekla kri! seveda je bolelo kot user posted image ! potem sem pa nabavla kremo, ki se jo dobi v avstriji v lekarni! pomaga celiti bradavice, hkrati pa tudi malo "omrtvi" bradavico, da ne čutiš take bolečine! preverjeno pomaga! aja, krema se pa imenuje GARMASTAN!
Vso srečo! vem da je hudo ampak splača se potrpet!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem