cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

računalnik

clock-img

17.12.2006, 10:44

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Zadnje čase mi račnalnik dela kar nekja težav.

Ko ga vžgem rabi približno 5 min, da se ogreje, da lahko sploh kaj delam gor. Ikon mi do takrat niti ne pokaže.

Ne vem zakaj mi to dela.

Ali je mogoče kriva mrežna kartica, ki smo jo pred kratkim zamenjali?

clock-img

17.12.2006, 12:09

clock-img

G in T

pencil-img

953

Mogoče prepoln disk??user posted image

clock-img

17.12.2006, 19:58

clock-img

GATA

pencil-img

550

Vsekakor bi jaz rekla nekaj z diskom. Zdej a bo crknu, al je pa že ful nafilan. Samo slednje ti bi začelo javljati... Tudi to lahko sama preveriš. Drugače ti pa svetujem, čisto iz preventive, da si zapečeš vse pomembne podatke oz. fajle, da ne bo pol preveč hudo (sploh kakšne slike, certifikate itd...).

Je mogoče mašina kaj glasnejša kot ponavadi? oziroma disk...?

clock-img

18.12.2006, 15:14

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Glasnejši je samo čisto na začetku par sekund, še preden se pojavi okno windows.

To mi ni nikoli počelo, stvari mi normalno hitro odpira, edino RR mi bolj počasi obrača strani user posted image user posted image .

Ali mrežna kartica res nič ne vpliva?

L.p.

clock-img

26.12.2006, 21:46

clock-img

G in T

pencil-img

953

RR na čase tudi meni zelo počasi odpira, naprimer, ko moj gleda bmw forum, pa šiba kot blisk. Torej je ziher problem  na tem forumu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem