cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

računalničarji - kateri virus to počne???

clock-img

10.02.2006, 23:20

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

da sam sebi pošlješ e-mail s svojega računalnika. pa ni ne pošiljatelja, ne vsebine, ne glave, ne zadeve - vse prazno.
danes sem namreč dobila to na e-mail. pa imam vse 3 protivirusne vklopljene. sem pozabila updatat ali je kaka druga fora??? je pa v sporočilu pisalo (ker so programi prečekirali zadevo) češ da ni okužen. kako je to mogoče??
Lp

clock-img

10.02.2006, 23:28

clock-img

ona

pencil-img

3685

To tudi mene zanima,se mi je že parkrat zgodilo?user posted image

clock-img

11.02.2006, 19:02

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

user posted image user posted image  pojma nimam

men se je zgodil da sem dobial mail od drugega mojaga(mam dva aktivna- se prav 1 pošlje 2) na isto foro.user posted image user posted image

clock-img

11.02.2006, 19:36

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Zakaj pa potrebuješ tri protivirusne programe??? A požarni zid in dodatke pa tudi imaš?

clock-img

13.02.2006, 13:37

clock-img

walter

pencil-img

13

virusi so nadležna stvar, in žal je tak da 3 antivirusni programi ne pomagajo pri stvari... sploh... ponavadi se celo "tepejo" med sabo, ko drug drugega zaznajo kot virus, ker pač imajo v svojih datotekah kao "viruse", ki potem prave viruse prepoznajo...

največ se jih pa itak z maili dobi, sploh če imaš vklopljeno autopreview funkcijo, ki ti v inbox-u avtomatsko prikaže v spodnjem delu outlook-a vsebino e-maila... jaz mam to izklopljeno, in zbrišem čisto vsaki mail ki mi je že na daleč sumljiv... od takrat ko to redno delam, nisem imel še enega viruse...

aja, pa firewall je tudi fajn met vklopljen, pa ne tega od windows-ov, boljše kakega drugega...

še najbolj pomembno pa je redno delat update vseh programov...


_____________________________

Zrak je glavni!

clock-img

14.02.2006, 10:36

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: walter

virusi so nadležna stvar, in žal je tak da 3 antivirusni programi ne pomagajo pri stvari... sploh... ponavadi se celo "tepejo" med sabo, ko drug drugega zaznajo kot virus, ker pač imajo v svojih datotekah kao "viruse", ki potem prave viruse prepoznajo...

največ se jih pa itak z maili dobi, sploh če imaš vklopljeno autopreview funkcijo, ki ti v inbox-u avtomatsko prikaže v spodnjem delu outlook-a vsebino e-maila... jaz mam to izklopljeno, in zbrišem čisto vsaki mail ki mi je že na daleč sumljiv... od takrat ko to redno delam, nisem imel še enega viruse...

aja, pa firewall je tudi fajn met vklopljen, pa ne tega od windows-ov, boljše kakega drugega...

še najbolj pomembno pa je redno delat update vseh programov...



Amen. Zelo dobro napisano.

Rabiš samo en antivirusni, en firewall, mogoče še kak adaware program, pa zdravo pamet na ON.

Kot je Walter napisal, skenslaj autopreview v Outlooku in ne odpiraj nobenih mailov s sumljivimi naslovi in priponkami ali kakšen Invite na SMS nevemkaj. Kdor kaj želi od tebe po mailu bo zadevo napisal tako da ne bo sumljiva.

Če ti ni preveč dela bi jaz spekel vse svoje podatke in sistem nanovo naložil.

clock-img

14.02.2006, 10:42

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

HVALA, AMPAK AVTOPREVIEW IMAM ODKLOPLJEN ŽE OD NEKDAJ. TOLIKO SEM TUD JAZ PAMETNA!!

3 protivirusne pa imam zato, da manj "skoz uide". po mojih izkušnjah je tako najbolje, ker sem preiskusila že vse večje programe na trgu, ti trije se pa najbolj obnesejo in so kompatibilni. eden od teh je tudi požarni zid, tako da nimam samo windowsovega. update pa delam vsak dan!

zanima me samo, kateri virus ali trojanec itd... ima to lastnost, da si računalnik sam pošlje sporočilo. drugo nič.
zato da bom poiskala programček, ki ga zbriše in odstrani, če se je slučajni kaj izmuznilo in naselilo v računalnik.

clock-img

14.02.2006, 11:25

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Glede na poplavo vseh virusoov močno dvomim da je samo eden, poznam pa poimensko nobenega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem