cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

puzzle

clock-img

28.11.2009, 14:42

clock-img

maya2

pencil-img

1957

Naša 3,5 letnica bi zadnje čase le sestavljala puzzle, doma jih ima 8 različnih, vendar je vse že nekajkrat 'obrnila'...
Se mi zdi da je ta igra v redu zanjo, vendar pa nekako ne vem kaj naj bi vzpodbujala? spomin?, vztrajnost? še kaj?


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

clock-img

28.11.2009, 14:50

clock-img

benika

pencil-img

7793

motoriko in ročne spretnosti

clock-img

28.11.2009, 16:18

clock-img

tt79

pencil-img

541

Puzle so odlične za razvijanje vztrajnoszi, motorike, povezava oči-misel-roke (motorika), vizualizacija....
Koliko kosov pa imajo vaše puzle? Morda se lahko odločiš za novo stopnjo-z več puzlami, da ji bodo možgančki ponovno začeli delat na polnouser posted image user posted image

clock-img

28.11.2009, 19:13

clock-img

maya2

pencil-img

1957

Ja bomo morali povečat število kosov, saj smo nekaj že naročili za Miklavža user posted image ... zaenkrat brez težav sestavi recimo 60 malih kosov medvedka Poo-ja pa je kar nekaj detajlov ... malih rožic, ki so si podobne .... ne morem pa verjeti kako je vztrajna, noče niti jest vmes dokler ne sestavi user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

clock-img

08.12.2009, 17:14

clock-img

mamamajča

pencil-img

4469

Moj je bil pravkar star 3 in je čist obseden s temi puzzlami- nisem pričakovala, da mu bo šlo že takoj tako dobro.
No, ker je prešnji dve že obvladal, sva mu v intersparu kupila škatlo iger, notri je pa 5 sestavljank in 1x domine.
Pa jih spet pozna že na pamet.
Zelo sem zadovoljna, da tako rad to sestavlja!

clock-img

22.12.2009, 20:52

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Tudi moji 3-letnici so fajn...user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem