cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prva menstruacija

clock-img

28.01.2007, 17:07

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

kako je zgledala, vaša prva menstruacija, po porodu?? veliko malo, dolgo kratko???

pa prodim če napišete še kdaj ste jo dobile in če ste otroka dojile ali ne.

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 28.1.2007 17:09:10 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

28.01.2007, 17:08

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

namreč že kakšen teden, tko krvavim na rahlo, oz. je bolj rjav izcedek, vsake tolko, pa zdej nevem ali je to menstruacija ali ne, in če je mislim da je bolj boga predusem zaradi tega ker malčka dojim??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

28.01.2007, 17:17

clock-img

vlasta78

pencil-img

9

Jaz sem dobila menstruacijo 6 mesecev in 1 teden po porodu. Takrat sem še dojila. Prvi dan je bil rjav izcedek, potem pa normalna, kot v času jemanja kontracepcijskih tablet. Naslednji mesec je bil pa rjav izcedek 2-3 dni, potem pa spet normalno. Naprej pa še nismo prišli.

clock-img

28.01.2007, 17:21

clock-img

lukec

pencil-img

2260

6 tednov in pol po porodu, redno in kar precej obilno. Dojila pa sem 14 mesecev.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

28.01.2007, 17:26

clock-img

j6

pencil-img

214

Jaz se dobila po 9 mesecih, ves ta čas polno dolila. Bila je zelo  šika, malo krvavkasto, drugače bolj rjav  izcedek. Še vedno dojim.

clock-img

28.01.2007, 18:26

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jaz sem jo dobila po 11ih mesecih pa sem polno dojilauser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

28.01.2007, 18:33

clock-img

yaris

pencil-img

549

Prvo menstruacijo po porodu sem dobila,ko je imel tamali 4 mesece.Takrat sem ga nehala tudi dojit. Je pa trajala sam tri dni in je bila bolj švoh. Od takrat pa jo dobivam redno na 27 dni in traja 5-6 dni.

clock-img

28.01.2007, 19:25

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

jaz je zaenkrat še nisem dobila pa sem 7 mes pa 3 tedne po porodu oz. se je ravno danes nekaj začelo kazat, morda pa le bo kaj...aja pa še polno dojim

clock-img

28.01.2007, 20:36

clock-img

Sonrisa

pencil-img

604

Dobila sem jo 9 mesecev in pol po porodu, čeprav sem še izredno veliko dojila. Prvi dan je bila šibka in roza, potem naslednje štiri dni izredno močna, po petih dneh se je potem postopoma zaključila. Tako je trajala celih 10 dni, pred porodom sem imela pa samo 4 dni in še to zelo zelo rahle krvavitve. Upam, da se bo kaj umirilo, ker mi ta povodenj ni ravno všeč. user posted image  

clock-img

29.01.2007, 16:41

clock-img

vampirka

pencil-img

929

8 tednov po porodu. Dojim polno. Trajala je 5 dni, vendar zelo šibka krvavitev (3 dni od tega je bil rjavkast izcedek).

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

clock-img

29.01.2007, 16:49

clock-img

Anonimen

Dobila sem jo ko je bila deklica stra 7 mesecev. Dojila sem do 5 meseca in še to ne polno. (ni blo user posted image   nikoli zadost)

Ta prva menstruacija pa je bila zelo boleča in s tako obilno krvavitvijo da sem pristala v bolnici... vendar naj te potolažim baje da je to kar se je zgodilo meni bolj redko.

clock-img

29.01.2007, 17:55

clock-img

domci

pencil-img

376

No naš je star 9 mesecev ga dojim ampak do zdaj menstruacije še nisem mela. Mislim pa da jo bom kmalu dobla se ne doji več tako pogosto pa še mazolčke sem dobla user posted image   Če bi blo možno bi jo kar ukinila mi je zdaj prav lušno ko je nimam

clock-img

30.01.2007, 12:31

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

danes je že moj 10 dan odkar tko na malo krvavim, oz. bolj je rjavo; mislite da je to normalno??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

01.02.2007, 11:58

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

a nobena neve?

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

01.02.2007, 16:53

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Mogoče bi bilo dobro, če pokličeš G in vprašaš...

Jaz sem M dobila malo manj kot 4 mesece po porodu, pa sem polno dojila. Kakšen teden prej, me je začel tako boleti desni jajčnik, da sem komaj hodila, potem pa M ista kot pred nosečnostjo.

clock-img

01.02.2007, 17:54

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Jaz sem M dobila 9 mesecev po porodu (sem dojila); meni je takrat ginekolog rekel, da so vmesne in neredne krvavitve po porodu oz. med dojenjem normalne... Če te vseeno skrbi, pa pokliči G in vprašaj.

Srečno!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

07.02.2007, 19:49

clock-img

Angellina

pencil-img

1234

7 mesecev po porodu sem, dojila nisem, menstruacije, pa še vedno od nikoder...

clock-img

07.02.2007, 20:31

clock-img

laura2706

pencil-img

12

Jaz sem dojila somo 4 meseceuser posted image  in v tem času tudi menstroacije nisem imela,potem pa sem nehala pa nič,nič,nič......me je že pošteno skrbelouser posted image , no potem čez 7 tednov sem jo pa dobilauser posted image ! Bila je malo boleča ampak ni bilo sile. Zdaj pa jo dobim vsakih 32 dni.

_____________________________

Moja princeska je prijokala na svet 6.9.2006

clock-img

07.02.2007, 20:32

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Dobila sem jo točno 4 mesece po porodu, dojila sem oz. še vedno_mali je star 2,5 let.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

07.02.2007, 20:33

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Še to: bila je dolga, boleča, močna user posted image ..taprava skratka user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

11.02.2007, 21:17

clock-img

Pegi123

pencil-img

16

Moja prva menstruacija je bila pr malčkovem 8 mesecu, na začetku jan 07 in je bila tista taprava. Ampak v feb, do danes, pa je še nisem dobila, tko da sem kr malce zaskrbljena... kondome uporabljava.... Sicer še dojim, najmanj 3x na dan. Se je mogoče še kteri zgodilo kaj podobnega, al bo treba po test?

clock-img

18.02.2007, 19:21

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Jaz sem jo dobila po 6 tednih, zdaj smo pri sedmih in je že konec.Bila pa je malo bolj šibka in ni tako dolgo trajala kot ponavadi.Dojim pa še vedno polno.
Mislm, da to ni ravno OK kar se ti dogaja.Meni je G dala ergotyl kapljice, da se je čimprej spucalo.Pojdi do G!No sedaj si verjetno že šla, vidim da je tole že staro.Kaj si ugotovila?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem