cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prstani na povstrčku?obvezno

clock-img

09.05.2010, 12:16

clock-img

maktub

pencil-img

659

mene zanima kako ste kaj imele prstane na poroki?.ponavadi imajo vsi na povstrčkih ampak meni mi to ni vseč,pa bi rada imela kje drugje,recimo na roži oz.cvetu vrtncie a se to da? al more bit obveno povst.ki nevem kako te stvari gredo

clock-img

09.05.2010, 13:09

clock-img

vanilla

pencil-img

875

Lahko imaš na čemur koli hočeš.. Ni obvezen pouštrček. Lahko tudi po netu malo pobrskaš za razne ideje ali pa v cvetličarni vprašaš.

clock-img

09.05.2010, 13:14

clock-img

Anonimen

Do sedaj sem videla 4 variante:
- na srebrnem pladnju, kjer so bili poleg prstanov če cvetni lističi
- na pouštrčku
- v škatlici
- priča jih je dala matičarju (al ženinu in nevesti) kar tako v roko brez vsega

clock-img

10.05.2010, 11:51

clock-img

Janjika

pencil-img

12

Nama bo cvetličarka zaranžirala v sklopu vsega cvetja, ki ga imava, podstavek in na tem bo s perlicami pripet prstan.

clock-img

10.05.2010, 11:55

clock-img

ajsek

pencil-img

475

Obvezna je samo prisotnost dveh prič, čisto vse ostalo lahko uredite po lastnih željah.

clock-img

11.05.2010, 14:35

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz tudi nisem želela pouštrčka.. so v cvetličarni naredili tako da so na lep steklen krožnik naredili lep aranžma in je vsak prstanček bil na svojem flamingovcu ki se je izkazal pri tem delu kot super priročenuser posted image

clock-img

11.05.2010, 14:39

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Imam idejo. Če imate hišnega ljubljenčka, mu jih lahko na rep navežete, pa pred vami koraka po cerkvi. Saj so tako in tako družinski člani, zakaj ne bi bili udeleženi pri tako lepem obredu?

clock-img

11.05.2010, 15:22

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Imam idejo. Če imate hišnega ljubljenčka, mu jih lahko na rep navežete, pa pred vami koraka po cerkvi. Saj so tako in tako družinski člani, zakaj ne bi bili udeleženi pri tako lepem obredu?



Saj da ne boš mislila, da to že ni kdo tako naredil. Samo en na repu, ampak na hrbtu. Zlati prinašalec je bil. No, hvala bogu, saj ta prinaša.

clock-img

11.05.2010, 15:59

clock-img

Ribica **

pencil-img

3128

Haha, Volga, sam to imam jaz ze odkar imam psa v mislih user posted image  Dobr, da bo do poroke ze stara in upam, da mal bolj skulirana. Sam na repu jih ravno ne bo imela, pa po cerkvi tudi ne bo rabila hodit user posted image

clock-img

11.05.2010, 16:14

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Zlati prinašalec je bil. No, hvala bogu, saj ta prinaša.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O, Splišni, teb se tudi zadnje čase sam smejim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


clock-img

12.05.2010, 08:06

clock-img

puncica

pencil-img

9847

midva sva imela prstane na kako naj rečem ikebani rož v obliki srčka, na sredini je bil en prostorček in noter škatlica s prstani. Rože so bile pa rumene in bele ivanščice se mizdi, no neki takega. Tak da ni blo klasičnega pouštra. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem