cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prsi kot Pamela Anderson

clock-img

25.08.2005, 22:45

clock-img

tea01

pencil-img

267

Punce res je. Pa ne se smejat, ker ni smesno ampak bolece. 2. dni po porodu imam tako velike prsi kot Pamela Anderson. (Pa to mislim resno)Napihnile so se mi in trde so kot kamen. Tezko dojim, zato poskusam iztiskati z elektricno crpalko. Uspeh je zelo majhen.

Kaj naj naredim? kaj mi svetujete?

clock-img

25.08.2005, 22:58

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

verjamem in mi je dobro znan ta občutek, samo jaz sem se takrat šalila, da je Pamela moja mlajša sestra :)-

meni je pomagalo, da sem si z rokami čisto počasi iztiskala (drugače sem preveč tulila zraven), ravno tolk, da je napetost popustila, pa tuširanje izmenično z mlačno in mrzlo vodo in malega sem dost pogosto dojila :) in to kar na obeh ob vsakem podoju, kr drugače je čez čas špricalo na vse strani :)

clock-img

26.08.2005, 07:34

clock-img

puncica

pencil-img

9847

pri meni je bilo isto, to je naval mleka in sem tudi jaz imela take kot bi bila ravno na silikonski operaciji, vse me je bolel, pa nabite ko žoge Bo popusilo po kakih dveh treh dneh, po enem tednu pa sigurno

clock-img

26.08.2005, 12:20

clock-img

dinika

pencil-img

308

Jaz sem si dala pred črpanjem mleka 10 min tople obkladke na dojke in je pomagalo.

probaj, lp

clock-img

04.09.2005, 00:56

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Tea,
to pa dobro poznam in moram reči, da sem tudi sama zaradi tega kar trpela
Še patronažna me je vsakič, ko je prišla na obisk, vsa zgrožena tipala..ja, pa to ne more biti res bla bla..
Po nekaj mesecih se je malo uredilo, ampak v grobem sem imela take probleme kar do konca dojenja- 9 mesecev.
Po svoje mi je kar odleglo, ko sva se s tamalčico nehali dojiti
lp

clock-img

04.09.2005, 08:05

clock-img

Anonimen

Zeljne liste daj malo gor, da ti odleže. Za kakšnih 15 minutk. Drugače pa bo že...enkrat? Jaz sem tudi imela velike, pa niso hotele takšne ostati ne bi imela nič proti , sam imam pa večje kot pred zanositvijo.

clock-img

07.09.2005, 09:36

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Meni je dala G eno pumpico,sem si brizgnila v nos pred podojem, je mleko bolj teklo. Tuširanje toplo, da sprazniš in zmehčaš dojki. Hladno pa pomaga, da nastaja mnaj mleka.Pazi, da ne boš fasala mastitisa!

clock-img

07.09.2005, 09:40

clock-img

Anonimen

Meni so v porodnišnici dali to zdravilo, ki sprosti žleza in je mleko potem teklo. Se pa brizgne v nos cca. 5-10 minut pred črpanjem. Ne morem iti pogledat kako se imenuje ker mala spi!

Saj bo g. že vedel!

BOjana

clock-img

11.09.2005, 10:56

clock-img

miška piška

pencil-img

232

Sprej se imenuje Syntocinon.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem