cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prsi in kile

clock-img

09.01.2008, 00:07

clock-img

hugolina24

pencil-img

50

sam zanima me za tiste ki ste ful shujšale po porodu kva se je pa z prsmi naredlo a so se tudi sorazmerno lepo zmanjšale al je vse skup padl k tlom pa se spraznlo.take kot pred porodom itak da niso sam a so po hujšanju še slabš.

clock-img

09.01.2008, 07:35

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Moje so take kot bi šlauf spustuuser posted image user posted image tuga i žalostuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

09.01.2008, 11:46

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

Meni so samo padle dol. Ponavadi se hecam, da izgledajo kot suhe slive, cez noc namocene v vodi user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

clock-img

09.01.2008, 12:10

clock-img

Majabo

pencil-img

553

tole s suhimi slivami si bom sposodila user posted image  drugače jim jaz rečem čajne vrečke, pa ni tko hudo no user posted image  je pa res da se mi kolca po mojih ex

clock-img

09.01.2008, 12:17

clock-img

Anonimen

Joj, mi gre kar na jok, ko pomislim, kakšne bodo moje.. Že sedaj mam D ali E košarico.. Ko bom user posted image  jih bom itak mogla dat delat po naročilu.. Potem bo pa še 100x slabše, kot je sedaj..user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak do sedaj, kadarkoli sem shujšala (cca. 5 kg) so mi prsi ostale tako velike.. user posted image user posted image  Kako hudiča naj jih zmanjšam??user posted image

clock-img

09.01.2008, 14:30

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Kadar sem shujšala (govorim tisto pred porodom) se mi je vedno najprej videl v joške. Pač manjše so ble, nč povešene ali prazne, ampak manjše, pa če sem dost telovadla še bolj čvrste.
Kaj bo pa zdej po porodu, pa pol k ne bom več dojila bomo pa še vidl. Upam da rtko kot prejuser posted image  Sanja svinja kukuruz.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

09.01.2008, 18:18

clock-img

Grofica

pencil-img

101

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Joj, mi gre kar na jok, ko pomislim, kakšne bodo moje.. Že sedaj mam D ali E košarico.. Ko bom user posted image  jih bom itak mogla dat delat po naročilu.. Potem bo pa še 100x slabše, kot je sedaj..user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak do sedaj, kadarkoli sem shujšala (cca. 5 kg) so mi prsi ostale tako velike.. user posted image user posted image  Kako hudiča naj jih zmanjšam??user posted image



ojoj,dej jih meni malo!!user posted image

jaz sem bila že prej bolj ploh,mi sploh ni bilo treba modrčka nosit.zdej,ko me je tamala pa še scuzala do konca,je videt slabše ko suhe slive...user posted image
bom drugo leto kr dedku mrazu pisala za noveuser posted image .

clock-img

09.01.2008, 20:19

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz si itak dolge puščam, tako da mi je vseeno...user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

13.01.2008, 09:08

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Mleko ti v njih raztegne kožo zelo vsaj meni jo je, ta pa potem ostane razvlečena žal (kot afričanke).user posted image user posted image
Meni bikinke ne pridejo več v poštev, škoda.Drugače me ne moti.Dobiš vse sorte modelov modrčkov in kopalk, tako da ni panike.user posted image

clock-img

14.01.2008, 20:29

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina24

sam zanima me za tiste ki ste ful shujšale po porodu kva se je pa z prsmi naredlo a so se tudi sorazmerno lepo zmanjšale al je vse skup padl k tlom pa se spraznlo.take kot pred porodom itak da niso sam a so po hujšanju še slabš.



Moje so kot uporabljene čajne vrečke oz. za user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem