cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prsa

clock-img

17.05.2007, 14:41

clock-img

slumpo

pencil-img

546

sem dva meseca po porodu....
zanima me ali je normalno ščemenje v prsih...naprimer ko dojim z ene strani me v drugi špika, včasih pa ko sploh ne dojim me začne kar špikat not....tak občutek mam kakor da je mi filajo in polnijo prsa in me zato mogoče špika....

lp

clock-img

17.05.2007, 15:03

clock-img

Anonimen

Preveri,če imaš morda:

  • prepolna prsa?Si jih še dodatno izčrpavaš(mleko,seveda)?
  • vnetje?Pretipaj in preglej si prsi-bodi pozorna na zatrdline in rdečine.

Lahko,da je to čist normalno.sama ti žal še ne znam povedat,ker nimam izkušenj z dojenjem.Mogoče čutiš,da se dojke na hitro polnijo.Pojma nimam...

Vse dobro ti želim!user posted image

clock-img

17.05.2007, 21:01

clock-img

eya

pencil-img

4615

Med dojenjem tudi jaz čutim ščemenje v drugo dojki... Zdaj ni več tako izrazito, na začetku je bilo bolj. Takrat, ko je prišlo do navala mleka, se mi je to dogajalo...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

17.05.2007, 22:50

clock-img

***pika***

pencil-img

203

Je normalno.

clock-img

21.05.2007, 13:39

clock-img

milla

pencil-img

116

To je popolnoma normalno. Do tega občutka pride, ko se sprosti izcejalni refleks.

LP

clock-img

25.05.2007, 21:20

clock-img

urskas

pencil-img

683

ja to je čisto normalno. Meni se je to dogajalo dokler sem dojila (prvič 6 mesecev), Tudi v drugo se dogaja isto. Če imaš drugo dojko zelo polno se ti takrat mleko kar samo malo izceja. 

Nč skrbet...

Lp

clock-img

25.05.2007, 22:31

clock-img

štorkljica

pencil-img

2341

Čisto normalno, meni se je to tudi dogajalo in se mi še sedaj po 7 mesecih, vendar sedaj samo ko dojim.

clock-img

25.05.2007, 22:33

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Čisto normalno, meni se je to tudi dogajalo in se mi še sedaj po 7 mesecih, vendar sedaj samo ko dojim.



Isto pri meni, še po sedmih mesecih, ko dojim. Kot da bi se mi polnile, imam občutek.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem