cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

protrek - podobno kot orbitrek?

clock-img

07.12.2007, 15:18

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Neki me zanima. Letos sem prišla na idejo, da bi si nabavla Orbitrek. Ko sem dejansko šla zadevo iskat na internet, zvem, da se ga ne da več kupit, ker je baje že čisto razprodan. user posted image Nakar potem najdem podobno zadevo na isti strani od topshopa, ki pa se imenuje protrek in je dejansko cenejši.

A mogoče kdo zadevo že pozna in ma kakšen nasvet glede tega?
Hvala! LP

clock-img

07.12.2007, 15:26

clock-img

Anonimen

Že orbitrek je bil bolj slabo narejen, pač malo denarja, malo tralala (muzike user posted image ). Jaz bi ti prporočala kazga dražjega in s tem kvalitetnejšega, najin je nekej srednji razred, okrog 70 bivših tisočakov je bil in je super.
Ima dve ročki, na katere lahko obesiš od jaken do hlač, lahko pa daš nanj tudi kakšne okraske in je lepa sobna dekoracija. user posted image user posted image user posted image  No, vsaj pri nas trenutno. user posted image
Je pa res tako, da za malo denarja, ne bo ravno fajna kvaliteta, odvisno koliko ga res nameravaš uporabljati.

clock-img

07.12.2007, 15:33

clock-img

malecka

pencil-img

1665

okrog 70 bivših tisočakov je bil in je super.
Ima dve ročki, na katere lahko obesiš od jaken do hlač, lahko pa daš nanj tudi kakšne okraske in je lepa sobna dekoracija. No, vsaj pri nas trenutno.



tud pri nas je takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

07.12.2007, 15:43

clock-img

sazi

pencil-img

5175

tele nove zadeve ne poznam
imam pa neke vrste Orbitrek, ampak ne tistega iz TV reklame in je čist OK
načeloma ga kar pogosto uporabljam (tazen zadnje čase, ko me malo zdravje daje), je pa res, da moram zraven obvezno gledat TV, ker bi drgače od dolgčasa nehala po treh minutah - tako pa sploh ne opazim, da mine 45 min, pa še npr. Gospodinje gledam, ki bi jih itak, le da zleknjena na kavču.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem