cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prostoročno telefoniranje

clock-img

06.04.2007, 08:06

clock-img

Anonimen

Ker moj user posted image ful časa preživi v avtu in skos telefonira, bi mu rada kupla nekaj za prostoročno telefoniranje.. nimam pa pojma kaj naj bi to blo, kako zgleda, kakšna je cena, kje se to kupi... vglavnem, nič ne vem..user posted image

prosim, svetujte mi, kaj je pametno kupit, d ne bom metala denarja stran..

hvala.user posted image

clock-img

06.04.2007, 08:09

clock-img

Anonimen

Slušalka za na uho, sam ne spomnim se več kako se napiše. Sam baterijo pa ful kuri.

Blue...nevem kaj žeuser posted image

clock-img

06.04.2007, 08:10

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Blue tooth, če se ne motim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

06.04.2007, 08:11

clock-img

Anonimen

Blue tooth



user posted image user posted image user posted image  hvala.

user posted image  bom še mislila, da mi slediš danes.user posted image

clock-img

06.04.2007, 08:13

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jauser posted image , nimam kaj drugega početi....user posted image , pa sem si izbrala "žrtev"....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

06.04.2007, 08:13

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Bluetooth slusalka. Jaz sem jo zadnjic user posted image  za rojstni dan kupila. Nabavla sem slusalko od nokie, ker ima pac GSM nokia, je bla pa 50 evrov. Mas tud cenej variante in pa seveda drazje. Ti pa priporocam, da sprobas slusalke na sebi, da vidis kako se nosi. Vazn je, da je udobna in da ni storasta za namestit na uho. Veliko srece pri izbiranju ti zelim.user posted image

clock-img

06.04.2007, 08:14

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  bom kar zbežala pod tuš, da dojamem.user posted image user posted image

clock-img

06.04.2007, 08:18

clock-img

Anonimen

elis@, kje si jo pa kupila??

clock-img

06.04.2007, 08:19

clock-img

Anonimen

Tuki jih majo ugodno.

slušalke

clock-img

06.04.2007, 08:26

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Kupila sem jo na Mobitelu, zadaj za banko. V Trbovljah sevedauser posted image .

clock-img

06.04.2007, 10:59

clock-img

NinKa

pencil-img

946

jaz imam sicer v avtu ono za v uho, ampak večkrat uporabljam zvočnik na samem mobitelu, sploh, če se hoče še user posted image  pogovarjat z atijem.

Drugače pa sem sedaj na linku videla eno simpatično od SonyEricsona.

Me pa zanima, ker nimam pojma o tem. Imam 2 sonyja, ki imata oba Bluetooth in me zanima..user posted image .a na eno slušalko, ki jo pač bi imela v avtu lahko uporabljam za oba mobilnika. Pa ne mislim istočasno user posted image

clock-img

06.04.2007, 11:13

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

pri bluetooth imaš 2 varijanti:
* kupiš slušalko in so jo potem zatakneš okrog ušesa
ali
* imaš v avtu že predpripravo za BT (torej ima avto vgrajen zvočnik in mikrofon) in se telefon sam poveže preko BT s prepripravo v avtu (ampak vsi telefoni ne pašejo v vse avte - moj M ima original prepripravo v avtu in je pač moral kupit en SonyE. telefon, ki je kompatibiln z avtom, medtem ko moja Nokia ne paše)

user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem