cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prometna nesreča v torek-loke

clock-img

18.06.2009, 21:59

clock-img

migrena

pencil-img

191

v lokah pri blagovici je spet v nesreči umrl motorist star 25 let pa nič kriv ...traktor zapeljal na prednostno cesto...user posted image ..poznam njegovo punco ki je pred leti v prometni nesreči že izgubila moža......sedaj pa še njega......res grozno...user posted image

clock-img

18.06.2009, 22:06

clock-img

Anja25

pencil-img

203

Ja res hudo, grozno user posted image user posted image , samo zakaj motoristi vedno obsojajo druge, nikoli niso sami krivi.
Meni se je enkrat zgodilo, da sem zapeljala iz neprednostne na prednostno cesto in ko sem gledala ni bilo nikogar, ko pa sem speljala je bil zraven mene motorist, komaj sem mu ušla, še danes me je groza.
To je tko, ko pogledaš ga ni, naslednji trenutek pa je že zraven tebe, zakaj? Zaradi hitrosti, ker če bi pripeljal po omejitvah, bi se lahko ustavil, voznik pa bi ga pravočasno videl. Mislim, da bi bilo marsikatero življenje prihranjeno!!
Motoriste v glavnem (ne vse) ubija hitrost. Na žalost je tako!!!

LP

clock-img

18.06.2009, 22:07

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

Sem popolnoma breez besed.user posted image user posted image user posted image  Baje je bil traktorist še vinjen. Fant je bil en velik dobrovoljček. Moje sožalje njegovim bližnjim.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

clock-img

18.06.2009, 23:13

clock-img

zband

pencil-img

657

hitri in drzni.
fanta je res škoda,a kaj ko se pobijajo kot za stavo,vem,da je bil dober fant vem,da ga vsi pogrešajo a kaj ko smo vsi user posted image user posted image prehitri.tudi če bi peljal 80 km na uro bi bila tanka linija med smrtjo in življenjem

počivaj v miru in vozi se dalje,kjer koli pač si ....rider.jutri odhajaš pa saj se nekoč spet vidimo

prijatelj tvojih prijateljev

clock-img

19.06.2009, 08:41

clock-img

Korina1

pencil-img

1122

IZVIRNO SPOROČILO: migrena

v lokah pri blagovici je spet v nesreči umrl motorist star 25 let pa nič kriv ...traktor zapeljal na prednostno cesto...user posted image ..poznam njegovo punco ki je pred leti v prometni nesreči že izgubila moža......sedaj pa še njega......res grozno...user posted image



Punco?user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa fanta sem dobro poznala in sožalje staršem

clock-img

21.06.2009, 14:08

clock-img

Bojana82

pencil-img

765

Tudi mene je ta nesreča zelo prizadela....

Iskreno sožalje vsem njegovimuser posted image ....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem