cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

program+podnapisi

clock-img

20.10.2006, 21:35

clock-img

Anonimen

Pozdravljeni!
Mene pa zanima, če poleg BSPlayer-ja, obstaja še kakšen program za predvajanje filmov z podnapisi?
Sem si namreč hotela BSPlayer naložit, pa me je antivirusni opozoril, da ima ta program trojanca. user posted image
Že vnaprej hvala.

clock-img

20.10.2006, 21:54

clock-img

dix

pencil-img

897

power DVD, Nero showtime

clock-img

20.10.2006, 22:02

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Obstaja še rad light.

clock-img

20.10.2006, 22:02

clock-img

Anonimen

O.k. Imam PowerDVD, pa si jih očitno ne znam naštimat. Podnapise vlečem dol iz podnapisi.net. Ne vem točno v katerem formatu.
Kako torej dodam podnapis v PowerDVD-ju? Pri BSPlayer-ju vem, da se samo prime datoteko in jo vrže not, kaj pa tu?

clock-img

20.10.2006, 22:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Od kod si BS player vlekla dol? Poskusi ga dol potegniti iz kakšnega drugega vira... e-mule, ali kaki torrent ali njihova uradna stran? Saj nimajo vsi viri za davnload BS trojanca...

clock-img

22.10.2006, 13:11

clock-img

ares

pencil-img

10

http://www.bsplayer.org/en/bs.player/download/


tukaj bs player dol potegn pa zihr nima trojanca

sem glihkar probal

drgač pa ne vem v čem je fora, men vsi podnapisi delajo glih tolk dobr tut na windows media player-ju

podnapise shraniš v isto mapo kot je film in jih preimenuješ da imata obe datoteki isto ime

_____________________________

Its nice to be important,
but its more important to be nice...

clock-img

04.06.2007, 13:23

clock-img

riders

pencil-img

475

Vse sorte sem prebrala in poskusila, tudi to, da sem preimenovala datoteki na skupno ime, ampak meni še vedno ne potegne podnapisov user posted image  Imam windows media player. Kaj je narobe?

clock-img

04.06.2007, 16:24

clock-img

bamby

pencil-img

4007




V media playerju tudi jaz nisem mogla naložit podnapisaov, ali jih pa znala nisem user posted image . BSplayer  je najboljši za to. Kar naloži si ga user posted image .


clock-img

05.06.2007, 13:18

clock-img

riders

pencil-img

475

Zdaj imam BS player, obe datoteki sta v isti mapi pod istim imenom, ampak še zmeraj se nočta poročit skupaj user posted image .

Sem že skoraj diplomirala iz podnapisov in vsega prebranega na raznih forumih, pa še zmer nimam uspeha.

Še kakšen namig mogoče?

clock-img

05.06.2007, 13:19

clock-img

Anonimen

pa imaš imena čisto enako napisana? Tudi velike začetnice.., ker potem bi ti moralo brez problema delat.

clock-img

05.06.2007, 14:34

clock-img

riders

pencil-img

475

Ja, čist enako sta napisana, do pičice- Edino razmišljam, če moram mogoče računalnik dat na ponovni zagon...user posted image

clock-img

06.06.2007, 08:43

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Nebi smelo bit treba.

Ponavadi Windows Media Player pozna podnapis, če je isti naslov.

V BS Playerju se podnapise naknadno lahko naloži, morda nisi tega naredila. V meniju imaš to nastavitev.

Drgač pa upam da nisi preimenovala datoteko na CD/DVDju, ker to ni mogoče.

Je pa še tretja možnost: podnapisi niso v pravem formatu in ti ne bodo nikjer delali.

clock-img

06.06.2007, 09:19

clock-img

riders

pencil-img

475

Živjo še enkrat!

Včeraj mi je po nekem čudežu, za katerega še nama ne vem, če ga bom kdaj znala ponoviti, le uspelo spravit podnapise k filmu user posted image . In evo novega problema - sem hotela zapeči na DVD, pa se zapeče samo film brez podnapisov. Poskusila trikrat, uničila tri DVD-je user posted image , rezultat enak. A se sploh da zapeči na DVD v kompletu?

clock-img

07.06.2007, 10:19

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Malo več informacij, prosim. Kateri program uporabljaš za pečt,...

Za Nero burning Rom:

Odpre se ti tisto okno, kjer zgoraj levo izbiraš med CD in DVDjem. Izbereš DVD, v oknu pod to opcijo pa "Data DVD". Nato, klikneš OK in v glavnem oknu z desne v levo okno povlečeš datoteko s filmom TER datoteko s podnapisi.

Zadevo daš pečt, jaz priporočam eno od nižjih hitrosti, in to je to.

clock-img

07.06.2007, 13:30

clock-img

riders

pencil-img

475

Imam Nerota.
Nimam opcije DATA DVD, ampak: DVD-ROM (ISO), DVD Copy, DVD Video, DVD-ROM (boot), DVD-ROM (UDF) in DVD-ROM (UDF/ISO). Jaz sem dala kar na prvega, prenesla sem film in podnapise, pa nič.

clock-img

07.06.2007, 14:28

clock-img

riders

pencil-img

475

Aleluja user posted image

Mi je uspelo! Sem ugotovila, da sem dodajala napačen file.

Vsem hvala za pomoč user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem