cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

priprava aptamila s cajem

clock-img

16.01.2008, 12:59

clock-img

poka1

pencil-img

229

Na enem forumu sem prebrala da nekatere mamice priprvljajo adaptirano mleko s cajem ne pa samo z vodo. O tem ne najdem vec nicuser posted image  Zanima me ce katera to dela in kako?Mislim da je pisala, da delajo z kamilicnim cajem...nisem pa sigurna.

Hvala!

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

clock-img

16.01.2008, 13:01

clock-img

Anonimen

Privč slišim. Jaz sem ga vedno delala z vodo.

clock-img

16.01.2008, 13:02

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Jaz sem ga delala po posvetu s pediatrinjo. Namreč moj sinček je imel krče čez ves dan in sva se potem dogovorile, da adaptirano mleko delam na čaju. Pač v prevreto vodo daš vrečko čaja (ali pa mešanico čajev), jo ohladiš na toliko stopinj, kolikor ti piše na škatli mleka, dodaš notri mleko in zmešaš... 

clock-img

16.01.2008, 13:24

clock-img

Anonimen

Jaz sem pri hčerki tako delala. Samo ti kamilice odsvetujem, rajši kak komarčkov ali bebe čaj.

clock-img

16.01.2008, 13:48

clock-img

bodoča

pencil-img

908

tudi jaz sem mu adap. mleko pripravljala na čaju. zdaj mu ne več, prej pa sem mu zaradi krćkov. skuhala pa sem mu domač čaj iz kumine in komarčka in potem na dem delala hrano. sem pa naenkrat skuhala večjo količino, približno 1 liter in sem to potem imela v termoski.

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

16.01.2008, 14:33

clock-img

aluš

pencil-img

704

Pred 10-timi leti je obsatajal samo en Aptamil. Meni je patronažna rekla, da zato , da ne bo zaprt (ne bo mogel kakt), naj preden dam v toplo vodo aptamil, vrečko s kamilicami samo pomočim noter (toliko, da čisto malo obarva vodo). Sem delala tako in je bilo OK:

clock-img

16.01.2008, 15:55

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Jaz sem mu parkrat naredila mleko s čajem, ko ga je zvijalo, sem pa naredila bebival čaj za otroke.

clock-img

16.01.2008, 21:08

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

le zakaj tako??!! ne štekam??!!! daš posebej mleko in posebej čaj za pit......kako zanič pa so tej napitki..... če otrok ne pije druge tekočine mu pa mešanico narediš z 10, 20 ml več vode ....

clock-img

16.01.2008, 21:30

clock-img

arielca

pencil-img

2312

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

le zakaj tako??!! ne štekam??!!! daš posebej mleko in posebej čaj za pit......kako zanič pa so tej napitki..... če otrok ne pije druge tekočine mu pa mešanico narediš z 10, 20 ml več vode ....



Mleko namesto z vodo zaliješ s čajem, ker naj bi otroka potem manj zvijalo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem