writing-img

priprava adaptiranega mleka hipp

clock-img

13.09.2005, 19:43

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

OJLA,
ZANIMA ME, KAKO PRIPRAVITE ADAPTIRANO MLEKO HIPP. JAZ SEM POSKUSILA ŽE APTAMIL, COMFORMIL, NOVALAC IN POVSOD JE BILO RAZMERJE 30 ML = 1 ŽLIČKA. PRI HIPPU PA TEMU NI TAKO V 160 ML VODE DAM 5 ŽLIČK MLEKA V PRAHU, VEN PA DOBIM 180 ML? ALI JE PRI VAS TUDI TAKO? RES PA JE, DA JE TU MALO VEČJA MERICA KOT PRI OSTALIH FORMULAH.

LP, BARČI

clock-img

13.09.2005, 19:51

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

To mene tud zanima, ker jaz sem prej mela Babydream, pa je tud blo razmerje 30ml=1 žlička, pa sem ji vedno zjutraj naredla 240 ml. Zaj pa ne vem kak naj ji Hippa naredim 240 ml Zaj sem pač od oka delala 240 ml vode in 7 žličk mleka.

clock-img

13.09.2005, 20:37

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

RAVNOKAR SEM JI PONUDILA MLEKO HIPP, PA GA NOČE PITI. NE VEM ALI JI JE TAKO ZANIČ. NAJRAJE PIJE APTAMIL, PA JO ZVEČER BOLI TREBUŠČEK. KAJ NAJ STORIM.
LP, BARČI

clock-img

13.09.2005, 21:37

clock-img

urška

pencil-img

3136

kakorkoli - mleko pripravljajte po navodilih na škatli

clock-img

14.09.2005, 07:39

clock-img

Anonimen

na škatli ti lepo piše kok vode in kok mleka in kok pol na konc vn pride. mi smo skos uporablal hipp in se mi je zdel najboljši tut po okusu. naša ga je najraj pila pa nikol problemov s krči napenjanjem ali kar koli drugega.

lp, lara

clock-img

14.09.2005, 07:40

clock-img

Anonimen

aja pa še to..hipp mleko iz mullerja - nemško izvedbo. ta ka ga prodajajo v lekarni, merkatorju... je čist zanič! nemški ma čist drugo strukturo in okus in na sploh je čist druga kvaliteta!

lp, lara

clock-img

14.09.2005, 09:07

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Mi smo prej imeli aptamil sedaj pa hipp z okusom banane-nemškega nam nič ne dela problemov le to da ga ima 16 mesečni sin tako rad da ga še kar pije in zavrača navadnega

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem