cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

primer krstne torte

clock-img

24.10.2005, 16:58

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

V album se dodala slikico naše tortice, če katera rabi zamisel.

clock-img

24.10.2005, 17:20

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Lepa...še lepša pa je pupika!

_____________________________

Lep pozdrav! K

clock-img

24.10.2005, 17:52

clock-img

fipi

pencil-img

418

Ful lepa je, škoda, da smo že imeli krst. Bo pa verjetno podobna torta za 1 rojstni dan user posted image user posted image .

clock-img

24.10.2005, 21:24

clock-img

Rozinca

pencil-img

41

Dejčka, prosim, če mi poveš kako ste izvedli tole s slikico? Naša babi namreč full rada ustvarja.

Hvala!

Lp,

Rozi-nca:)

clock-img

24.10.2005, 21:36

clock-img

Anonimen

Lepa torta, ampak v oči so mi padle predvsem vaše tri simpatične punčke. Res so fletne, posebno, ko so kar tri. Luštno.user posted image

clock-img

25.10.2005, 07:50

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

Ja, naš ati se je res izkazal, ja torto sem pa dala delat pri pekarni hlebček, slikico pa sem jim dala na cd, lahko pa daš tudi fotografijo, v glavnem slikico, ki se jo da potem na torto računajo okrog 1500, mislim pa da bi se dalo zmenit, da bi ti samo slikico naredili, torto pa naredite sami, aja pa torta je bila oblečena z nekakšno preobleko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem