cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prilagojeno mleko

clock-img

20.05.2005, 07:20

clock-img

Anonimen

lp
katero prilagojeno mleko naj kupim, da moja pikica ne bo več tako trdo kakala in prestajala ob tem prave muke. stara je osem mesecev se tudi še dojiva, vedno pa moram zraven dodat p. mleko. dosedaj sva uporabljali novalac.
hvala:kuza:

clock-img

20.05.2005, 08:01

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

Jaz uporabljam Hipp2. Težave s kakanjem smo imeli le pri Aptamilu v prvem mesecu, od takrat pa uporabljamo Hipp in smo zelo zadovoljni.

clock-img

20.05.2005, 08:19

clock-img

Anonimen

Verjamem, da jo je Novalac zaprl, tudi pri nas je bilo enako (pa tudi pri Milumilu).
Mi smo zadovoljni z Nestlejevo Bebo.

clock-img

21.05.2005, 10:36

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Mi smo imeli na začetku aptamil sedaj pa hipp

clock-img

21.05.2005, 10:42

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Probaj še od Milupe Comformil (posebna hrana za dojenčke s prebavnimi motnjami) za kolike,zaprtje,krče...

clock-img

25.05.2005, 12:50

clock-img

deily

pencil-img

334

Mi smo najprej uporabljali Aptamil in je malo zaprl po tri dni, sedaj pa uporabljamo Bebo 1 ( stara komaj slab mesec)

clock-img

25.05.2005, 13:30

clock-img

Anonimen

lp
hvala za nasvete. sem kupila hipp3 pa me moti ker je okus po vaniliji, banani ali jabolki, ni pa brez okusa. ali ji naj kupim hipp2 čeprav je že stara osem mesecev, ker vem, da ta še pa ima mleko brez okusa?

clock-img

26.05.2005, 10:35

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

Jaz ravno iz tega razloga nisem prešla na Hipp 3. Pa ji še kar dajem Hipp 2. Je vse OK.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem