cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

presredek

clock-img

08.07.2005, 22:21

clock-img

Lauri mauri

pencil-img

129

Po porodu nisem bila nič šivana (ko mi je babica rekla, da če ne bom potisnila me bodo morali razrezati, sem tako potisnila, da je bla tamala v trenutku zuni :)- )a me je presredek pekel. Peče ne več, a sem opazila, da presredka tudi ni več in imam počenega:zmeden:. A je možno, da sem sama počila in me niso zašili? kaj pa infekcije, če je tako?:zmeden:

clock-img

08.07.2005, 22:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.07.2005, 22:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.07.2005, 22:41

clock-img

Lauri mauri

pencil-img

129

Bila sem 6 tednov po porodu, G me je pregledal a ni nič rekel. G mam zlo dobrga, a je zlo redkobeseden, če ga nič ne vprašaš.:zmeden2:
Res mi ni jasno, kaj zdaj? A so vsi skupi malo šlampasti alpa to ni nič :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

clock-img

08.07.2005, 22:45

clock-img

daisy

pencil-img

437

"presredka tudi ni več in imam počenega"
kako to misliš, da ga ni več ?? pa še počen je ??
:zmeden:

clock-img

08.07.2005, 22:47

clock-img

Lauri mauri

pencil-img

129

Ja tud jaz sem pol opazila da sm narobe napisala - oziroma imam počenega in ker je koža vmes počena kakor da ga ni več - je samo podaljšana :muca: :)-:)-

clock-img

08.07.2005, 23:13

clock-img

daisy

pencil-img

437

:)
ja, mogoče res najbolje k ginekologu ali pa patronažno pokliči...mene je tudi ona pregledala.
lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem