cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prepis vozil

clock-img

22.03.2006, 16:11

clock-img

clea

pencil-img

863

Moj fant prodaja motor in me zanima,če kera ve kok stane prepis vozila (vrednost 100.000 sit).A gre to po procentih al kako?Kdo to ponavadi plača,prodajlec ali kupec?
Hvala in lp.

clock-img

22.03.2006, 20:33

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Men je brat pred dvemi leti prepisal avto, sam je napisal da mi ga šenka pa je blo zastonj. Edin notarka je bla tam ene tri jurčke.

Mislim, da je do 100 jurju najcenejša varianta in ni dost.

Prepis ponavadi plača prodajalec


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.03.2006, 21:23

clock-img

Una

pencil-img

399

Prepis lahko urediš tudi na občini. To mora narediti prodajalec, stane pa malo manj kot 100 sit. To sem sama urejala slab teden nazaj.

_____________________________

LP, Una

clock-img

23.03.2006, 10:00

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Darilna pogodba se ne splača, je preveč dajatev.

Najlažje je da gresta k enemu preprodajalcu vozil da on naredi komisijsko prodajo (kao on kupi avto in ga takoj naprej proda kupcu). Tako se izogneš temu da moraš it na davkarijo plačat davek. Aja, edino overit jo je še treba.

Jaz sem tako plačal 8kSIT za prepis za avto, vreden takrat dobrega pol miljona.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem