cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prenosnik

clock-img

28.07.2011, 18:13

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Rabim pomoč.
O računalništvu ne vem skoraj nič, zato bi rada da mi svetujete, če je ta računalnik v redu in če ga kdo slučajno ima bi rada vaše izkušnje.
Nisem zahtevna. Rabim ga za internet, MC OFFice, pa za predvajanje glasbe, videev
Lenovo IdeaPad Z560 - Prenosnik - » computercenter.si

Hvala za vsako mnenje!

clock-img

28.07.2011, 20:14

clock-img

jar

pencil-img

248

jaz imam en drug lenovo (thinkpad 13") z nekaj slabšim procesorjem pa mi računalnik uredu služi - točno za to, kar ti pišeš. edino kar meni fali je baterija, ki mi za internet zdrži samo 2 uri (v wordu pa 3), ampak ga imam itak največkrat na kablu.
baterija je po enem letu še zelo dobra, jo namreč vedno odstranim, če je priklop na elektriko, 1x tedensko jo pa redno izpraznim in do 90% napolnim.
mogoče je 2,6 kg malo veliko, če ga boš redno okrog prenašala, za domačo uporabo pa je ok.
naložene ima win7, kar je ok, kupit moraš še office, kar te stane še ene 100 € zraven
če rabiš za kakšne igrice se pa jaz ne spoznam.

clock-img

28.07.2011, 20:25

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

v Hoferju imajo občasno prenosnike. ugodne in čisto ok za stvari, ki jih misliš uporabljat, + 3 leta garancije, kar je fajn, ker potem nimaš 3 leta s stroški popravil (aka nobenih novih izdatkov).

clock-img

29.07.2011, 08:35

clock-img

TDTP

pencil-img

366

IMAM LENOVO ŽE ENO LETO IN SEM ZELO ZADOVOLJNA!

clock-img

19.09.2011, 14:02

clock-img

MitjaKo

pencil-img

18

Če poveš okviren budget z veseljem kaj svetujem :)

clock-img

20.09.2011, 15:41

clock-img

artista7

pencil-img

816

Osebno uporabljam verzijo Think Pad (IBM) in kolikor moj partner komentira, so te serije tudi boljše od idea pad. Jaz sem izredno zadovoljna, računalnik pa ima že 4 leto in še kar dela! glede baterije pa samo svetujem, da nimaš novega prenosnika "skoz na kablu", naj bo na batt da se popolnoma izprazni in nato ga tudi popolnoma nafilaš (tako mi je svetoval programer v naši službi, mu kar verjamem, pri meni se je tudi brez nasveta-ker sem to delala že prej-obneslo). Pri mojem prenosniku je izrednega pomena tudi to, da je ohišje izredno kvalitetno - robustno, se zlepa ne poškoduje (je tudi že padel po tleh in podobno) in za tisto kar nucam nest - ga nesem, tudi ni pretirano težko.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

clock-img

10.01.2012, 23:46

clock-img

FotoModel

pencil-img

45

Jaz mam prenosnika znamke Sony Vaio, in je letos star 7 let. Dela brez problemov, ni bil na popravilu, naležene ma win7, dela ko šus, te osnovne zadeve. Kake zahtevne igrice odpadejo. Sem ga pa predal punci, da ga zdej nosi okrog, zamenjal pa za applovega macbooka, ki je zaenkrat tud odličen.
Kolegi pa imajo vglavnem hp-je, in so vsi z njimi zadovoljni!

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si

clock-img

17.02.2013, 10:18

clock-img

Coucou

pencil-img

2

jaz sem zelo zadovoljna s HP. preveri po spletnih trgovinah akcije, ki jih je v tem trenutku precej. Tudi na vsenanetu.si

clock-img

17.02.2013, 10:29

clock-img

josephine27

pencil-img

2570




IMAM LENOVO ŽE ENO LETO IN SEM ZELO ZADOVOLJNA!



enako s tem, da ga imam že 4 leta user posted image

_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem