cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prenosnik

clock-img

04.07.2011, 14:37

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Kupujem prenosnik. Zaradi nezaposlenosti iščem enega res poceni in da bi bil dober. Rabla bi ga za internet pa za kaj napisat gor.
Katero znamko ali model priporočate? Sama o teh stvareh nimam pojma.
Kaj pa računalniki iz Hofra? So v redu? Mislim da je znamka Medion, al nekaj takega.

clock-img

04.07.2011, 14:44

clock-img

oktober11

pencil-img

650

moj ata ima tega iz hoferja, in je relativno zadovoljen. jeseni bo star 3 oz. 4 leta, in dela brez težav. edino baterija je lani hin bla, vendar jo je za poceni denar naročil preko interneta. za kar malo denarja dobiš ok računalnik, ki ma 3 leta garancije.
ni vse v dragih prenosnikih, tudi moj je bil med cenejšimi in je mesec dni nazaj "praznoval" 5. rojstni dan user posted image

clock-img

05.07.2011, 15:32

clock-img

~Biba~

pencil-img

1864

jaz sem si ga pred kratkim nabavla pri mobitelu...
prenosnik + internet
Instant internet sem rabila, prenosnik pa lahko odplačujem obročno, brez obresti.

Tako imam zdaj vezavo na instant internet za 2 leti- 39€ mesečno (lahko izbereš manj)
in obročno odplačevanej prenosnika 1 leto (17€mesečno)= končna cena prenosnika 199€

http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/naprave.aspx?nid=4&nidx=1514

clock-img

05.07.2011, 23:34

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

alenkica, prenosniki iz Hoferja sicer niso znane in opevane marke, a so za tvojo uporabo povsem ustrezni.
se pa pozanimaj, kako imajo urejeno s servisi oz ob morebitnem uveljavljanju garancije.
nekaj sem slišala, da pravzaprav sploh ne pošiljajo na servis temveč direktno zamenjajo oz povrnejo denar. ampak nisem 100%

recimo, da je za tvojo uporabo fajn, če ima prenosnik dvojedrni procesor, in vsaj kakšna 2GB delovnega spomina pa je to to.
kakšne hude grafične ne potrebuješ, kar se tiče velikosti trdega diska - je pa zdaj večina že več kot 320GB, kar je več kot dovolj (še vedno pa si lahko pomagaš z zunanjim diskom, v kolikor ti slučajno zmanjka prostora)

v kolikor bi želela povezavo s TV ekranom - je fajn, da ima HDMI izhod.
pa če se rada pogovarjaš prek skypa, vgrajena kamerca (večina prenosniko jo že ima)

pa fajn je, da ima operacijski sistem pa MS office programe že naloženo, da se ti ne bo potrebno še s tem ukvarjat user posted image

clock-img

05.07.2011, 23:38

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

Tako imam zdaj vezavo na instant internet za 2 leti- 39€ mesečno (lahko izbereš manj)
in obročno odplačevanej prenosnika 1 leto (17€mesečno)= končna cena prenosnika 199€



instant internet se ti splača samo, če ga res potrebuješ, vsaj meni osebno je cena predraga.

in Mobitel (oz zdaj Telekom) in SiMobil imata možnost subvencije računalnika... pri obeh 300€ z obvezno vezavo 24 mesecev. na koncu prenosnik preplačaš.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem