cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prenosna klima

clock-img

20.06.2006, 19:19

clock-img

Rubin.

pencil-img

4532

Zanima me če mi lahko kdo svetuje katero prenosno klimo naj kupim in na kaj naj bom pozorna. O klimah nimam pojma, razen čemu so namenjene, zato bi bila hvaležna če mi lahko kdo svetuje kako in kaj. Hvala.

clock-img

20.06.2006, 19:34

clock-img

eya

pencil-img

4615

A si vedela, da imaš pri prenosni klimi cev (verjetno za odvajanje toplega zraka, ali kajuser posted image ), ki jo moraš speljat ven?
Mi2 tudi razmišljava o klimi, sem najprej mislila, da bova nabavila prenosno, samo bo verjetno kar tista fiksna.
Se pa tudi jaz čisto nič ne spoznam na klime...

clock-img

20.06.2006, 20:44

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Meni je bilo svetovano - roke proč od prenosne klime:
1. nikakor ni vredna svojega denarja
2. sploh ni tako "prenosna" kot se sliši, saj moraš nekje ven (luknja v steno) speljati oddušnik


clock-img

20.06.2006, 23:08

clock-img

Anonimen

Jaz ti lahko samo svetujem, katere NE kupi. user posted image
Tukaj v službi imamo eno reč, na kateri piše, da je GREE KYD-32Na/D.
To naj bi bila prenosna klima, ampak ti povem, da je slabša od navadnega ventilatorja. Lani pa jo je naš brihtni direktor plačal 90.000 SIT, kolikor je meni znano. Saj lepo hladno piha, ja, ampak to je pa tudi vse. Glasna je za znoret, prostora pa sploh ne shladi. Ko "klimo" ugasneš, je v prostoru v isti sekundi enaka vročina kakor prej. No, tudi med delovanjem ni nobene razlike, razen, če stojiš pol metra stran, kjer piha direktno vate. Brezveze.
Glasna je pa tako, da mi preglasi fuzbalsko tekmo na normalni jakosti. user posted image

clock-img

21.06.2006, 12:20

clock-img

Anonimen

sam prenosne klime ne kupit. raj dej ta dnar za počitnice nek na hladnem alpa dej še mal več dnarja zravn pa vorng klimo z zunanjo enoto kupte.

clock-img

21.06.2006, 14:46

clock-img

Rubin.

pencil-img

4532

Ja, glede na vse slišano in prebrano je ne bomo kupili. Fiksna mi pa prav zaradi fiksnosti ne odgovarja, ker na hodniku je ne moremo imeti, bilo kje drugje pa bi mi glih po glavi pihalo, pa še zidove je potrebno prebijati. No odločila sva se da bova kupila zadevo ki se ji reče hladilec, pa bomo videli kaj bo. Hvala punce.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem