cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prenehati dojiti

clock-img

02.03.2010, 21:37

clock-img

*nina*

pencil-img

686

naša puža je stara 13 mesecev in bi jo rada prenehala dojiti. dojiva se zvečer.zaradi tega se tudi ponoči še zbuja ker bi se rada cartala...zanima me pa: če jo dam za čez noč k babici prespat in je seveda zato ponoči ne dojim imam že zjutraj čist trde prsi in boleče...dejansko polne. kaj naj naredim v tem primeru ko se bova nehali dojiti?

clock-img

02.03.2010, 22:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

¸Mal si ven stisni, ravno toliko da te ne bo tiščalo. Pa bo vsak dan lažje in manj mleka.

clock-img

03.03.2010, 09:39

clock-img

koala

pencil-img

5539

Se strinajm z Naaajo, meni pa je tudi fuuuuuuul pomagalo da sem dala na dojko  list svežega zelja. Sem imela podobne težave kot ti. Že čezdva dni se je količina melka tako zmanjšalada nisem imela več napetih prsi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

03.03.2010, 21:51

clock-img

Ribi Bibi

pencil-img

285

Jaz sem imela napete prsi prva dva dni. Nisem nič stiskala, je bilo malo zoprno, ampak po tistih dveh dneh se je začelo zmanjševat in se potem kar hitro uredilo. In zdaj imam spet majhne user posted image user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

clock-img

05.03.2010, 10:28

clock-img

polma

pencil-img

1836

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Se strinajm z Naaajo, meni pa je tudi fuuuuuuul pomagalo da sem dala na dojko  list svežega zelja. Sem imela podobne težave kot ti. Že čezdva dni se je količina melka tako zmanjšalada nisem imela več napetih prsi.


Sliši se hecno, ampak res pomaga, zelje svetujejo tudi svetovalke LLL. če te bo ful bolelo samo malo iztisnii, da popusti zatrdlina. Mrzli obkladki tut pomagajo. jaz sem si pa celo povezala s povojem, da me ne bi mala ruknila, ker me je fejst bolelo. Traja nekaj čas, žal. user posted image


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem